Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przygody z OS X, instalacja 10.9 poszukiwana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tashi

tashi
  • 104 postów

Napisano 11 lipca 2016 - 14:58

Cześć, Wciąż pracuję na stacji roboczej MacPro 3.1/2008.
Miałem ostatnio ciąg perturbacji - po aktualizacjach Adobe dostałem info, że dla sprzętowej akceleracji grafiki muszę mieć co najmniej 10.10
Zainstalowałem aktualny system - 10.11 - i słabo to działało, a przede wszystkim straciłem kilka programów, bo już nie działają na tym OS...

Przede wszystkim z akceleracji nic nie wyszło - bo moje karty graficzne nie spełniają warunków.
Chciałem wrócić do 10.9 - ale okazało się, że kopia, którą zrobiłem jakiś czas temu to 10.8.5
Zaczynają być schody - bo część nowego softu nie działa na tej wersji, a część starego - na aktualnej... Optymalną opcją okazuje się 10.9

Poszukuję obrazu dysku/instalki Mavericks'a - na jakiś czas to zadziała...
I tak jestem w szoku - pracuję na swojej pierwszej stacji roboczej Apple przez ponad 8 lat - i wciąż niewiele przemawiało za zmianą na coś nowszego - dopiero teraz.
 

Pozdrawiam.
Marek.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 800 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 lipca 2016 - 15:24

W AppStore nie masz?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 tashi

tashi
  • 104 postów

Napisano 11 lipca 2016 - 15:24

Pod latarnią najciemniej... dzięki!  :D



#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 15 października 2016 - 18:12

Zamykam, bo kusi ludzi, którzy chcą pisać dla pisania, a nie bardzo merytorycznie.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych