Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Subtitles Player (iOS / tvOS)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 lipca 2016 - 11:54

Chciałem Wam zaprezentować najnowszą aplikację Subtitles Player.

Jest to jak sama nazwa wskazuje odtwarzacz filmów, który umożliwia ich odtwarzanie razem z napisami z zewnętrznych plików.

Subtitles Player dostępny jest zarówno jako uniwersalna aplikacja iOS oraz aplikacja tvOS (na najnowszy Apple TV 4).

 

Główne funkcje programu:

* umożliwia odtwarzanie filmów z napisami z osobnych plików

* odczytuje napisy z plików .srt, .sub i .txt w formatach mDVD, mpl2, tmp i srt

* umożliwia przesuwanie napisów w czasie aby dopasować je do filmu (tylko iOS)

* umożliwia zmianę fps zaimportowanego pliku napisów (dla napisów mDVD) (tylko iOS)

* umożliwia zmianę strony kodowej napisów (jeżeli automatyczna detekcja nie zadziałała poprawnie)

* wbudowany klient SMB umożliwia oglądanie filmów bezpośrednio z dowolnego komputera Windows, Mac czy większości dysków sieciowych

* wbudowany klient DLNA (UPnP) umożliwia oglądanie filmów z urządzeń wspierających ten standard

* filmy i napisy można również wgrać do urządzenia poprzez iTunes

* napisy mogą być automatycznie pobierane z OpenSubtitles.org (tylko wersja tvOS, w wersji iOS Apple kazało mi usunąć tą funkcję, ale będę walczył o jej powrót)

* możliwość wyboru skórki aplikacji (tylko iOS)

 

Aplikacja kosztuje 1.99 EUR (1.99 USD) i jest to cena za obie wersje: iOS i tvOS.

 

Link do App Store https://itunes.apple...?l=pl&ls=1&mt=8

Link do strony aplikacji http://subtitles-player.peritum.net

 

iOS

 

SubtitlesPlayeriOS1.png

SubtitlesPlayeriOS2.png SubtitlesPlayeriOS3.png

 

tvOS

 

SubtitlesPlayertvOS3.png

 

SubtitlesPlayertvOS4.png

 

SubtitlesPlayertvOS1.png

 

SubtitlesPlayertvOS2.png

 

 


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#2 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 08 lipca 2016 - 14:10

Aplikacja dobrze radzi sobie z napisami, ale brakuje jej "paru" funkcjonalności, mam na myśli możliwość kadrowania, skalowania oraz co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) możliwości przeciągnięcia filmów wraz z napisami z poziomu iTunes:

87406843597140248026.png


  • wojtkow lubi to

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#3 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 sierpnia 2016 - 13:52

Najnowsza wersja 1.1.0, która jest już dostępna w App Store ma poprawioną możliwość wgrania filmów i napisów przez iTunes.

Dodatkowo wersja ta obsługuje napisy ASS/SSA (co prawda w Polsce nie są one zbyt popularne) i napisy wbudowane w filmy (głównie chodzi o mkv).

Ponadto, po kilku rozmowach telefonicznych udało mi się przekonać Apple, że OpenSubtitles.org to nie siedlisko złego i w tej wersji mogłem odblokować dostęp do tego serwisu w wersji iOS.

Tak więc obie wersje (iOS i tvOS) umożliwiają teraz pobieranie napisów z OpenSubtitles.org.


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych