Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak połączyć filmy bez straty jakości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlmix

mlmix
  • 12 postów

Napisano 03 lipca 2016 - 12:36

Proszę o podpowiedź jak wybrnąć z tej sytuacji. Nagrywałem filmy podczas wyjazdu iphonem zrzucając je na pena podpinanego do telefonu. Uzbierało się tego 20 GB i teraz zastanawiam się jak to wszystko połączyć w jeden film, telefon mam tylko 16GB więc iMovie mi tego nie połączy. Próbowałem kilku programów na windows do łączenia plików ale każdy mimo ustawień obcina jakość lub usuwa 60kl/s..Czy ktoś ma pomysł jak to zrobić obecnie nie mając dostępu do maca czy innego urządzenia z iOS i większej pojemności? Czy będę zmuszony kupić gdzieś w MM ipada 64GB :) 



#2 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2016 - 14:25

To jest dział Mac Software- szukasz rozwiązania dla Mac?


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#3 mlmix

mlmix
  • 12 postów

Napisano 03 lipca 2016 - 14:39

Szukam najprostszego rozwiązania jak będąc po za domem bez dostępu do swojego maca, połączyć te pliki w całość. W jaki produkt appla najprościej było by to wrzucić by to połączyć za pomocą iMovie. Tu niestety mam dostęp tylko do pc z windows, więc ktoś może ma inny pomysł..lub wie czym to sklecić bez start w jakości.    



#4 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2016 - 14:58

Sprawdź Adobe Premiere


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#5 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 03 lipca 2016 - 16:38

EDIT:

Bez softu próbowałem w Youtube w tamtejszym edytorze, ale o ile filmy można przesłać w 60 klatkach, to po edycji i połączeniu kilku w jeden, też jakość siada. Więc mój pomysł jest do kitu.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 03 lipca 2016 - 17:08

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#6 Śfierzyk

Śfierzyk
  • 358 postów

Napisano 03 lipca 2016 - 16:50

Polecam FFmpeg! 

Poleceniami w trybie tekstowym połączysz je w kilka minut!

 

Zacznij od przeczytania http://www.streambox...terialow-wideo/

 

Ja się zachwyciłem przy okazji przycinania nagrań z karty TV.

Trzeba było przyciąć trochę na początku, trochę na końcu, wyciąć reklamy w środku...

Spisałem sobie tylko znaczniki czasowe i fru! :-)


Użytkownik Śfierzyk edytował ten post 03 lipca 2016 - 16:51

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.


#7 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2016 - 17:22

Ściągnij triala PCtowego Adobe Premiere skleisz to w sekundę bez trybów tekstowych


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#8 isztvan

isztvan
  • 323 postów
  • SkądOpolszczyzna

Napisano 13 lipca 2016 - 16:29

Ja do takich rzeczy czasem używam Streamclipa. W batch list jest opcja konwersji całej listy do jednego pliku.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych