Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air 13" 2015 nie widzi monitora zewnętrznego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominik Jonatowski

Dominik Jonatowski
  • 7 postów

Napisano 29 czerwca 2016 - 16:42

Cześć,

 

Jestem mega poirytowany i brak mi już słów. Kupiłem przejściówkę w x-kom za 65zł Tunderbolt na HDMI, podłączyłem do telewizora, którego miałem i nic. Kupiłem sobie nowy monitor, właśnie wypakowałem go, podłączam do Macbooka i... to samo. Sprawdzałem na dwóch kablach i na żadnym nie działa. Podłączyłem konsolę do monitora i od razu. Da się jakoś wymusić, aby Macbook wykrył monitor? Usypianie i wybudzanie kompa nic nie daje.



#2 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 29 czerwca 2016 - 19:54

A czy w trybie clonowania ekranu masz obraz? Ja mialem to samo i dałem sobie spokój z monitorem zewnętrznym. Według mnie to wina systemu i sterowników.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#3 Dominik Jonatowski

Dominik Jonatowski
  • 7 postów

Napisano 29 czerwca 2016 - 23:06

A czy w trybie clonowania ekranu masz obraz? Ja mialem to samo i dałem sobie spokój z monitorem zewnętrznym. Według mnie to wina systemu i sterowników.

Do póki nie wykryje ekranu to nie mogę wybrać trybu. Na szczęście udało mi się oddać przejściówkę. W iSpocie rozwalili mnie, że to wina przejściówki bo firma krzak i tania bo 65 zł. Sprzedawca założył się, że z dedykowaną dla Apple, będzie działać. Niestety nie mieli fizycznie na stanie, jutro jadą kupić drogą, lepszą, gotową na emejzing przejściówkę...



#4 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 30 czerwca 2016 - 13:30

Pewnie ta była uwalona i tyle. Ja używam przejściówki z Ali za 4$ od ponad roku i dalej działa bez zarzutu. Ostatnio kupiłem kabel thunderbolt hdmi tez za jakieś 5$ i rownież działa. Zakup tej od Appla za 129 złotych mija sie chyba z celem.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#5 Dominik Jonatowski

Dominik Jonatowski
  • 7 postów

Napisano 30 czerwca 2016 - 23:48

Pewnie ta była uwalona i tyle. Ja używam przejściówki z Ali za 4$ od ponad roku i dalej działa bez zarzutu. Ostatnio kupiłem kabel thunderbolt hdmi tez za jakieś 5$ i rownież działa. Zakup tej od Appla za 129 złotych mija sie chyba z celem.

Nie była uwalona bo w xkom sprawdzali i działała, ale na końcu do monitora podłączali przez DVI. Kupiłem tą z iSpot i działa elegancko, cóż... mój model jest kapryśny i potrzebuje prawdziwego emejzingu, żeby wszystko działało jak trzeba..



#6 Papluch

Papluch
  • 6 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 11:48

z tymi przejściówkami jest ciekawie bo korzystam z takiej na hdmi dokładnie mam/mamy 3 (ja i moja oboje mamy macbook air 13") każdy jedną w pracy wpięta do monitora i jedną w domu również do monitora jak przynosimy pracą do domu i ciekawostka jest taka że mój mac współpracuje ze wszystkimi 3 a jej tylko z dwoma. wszystkie były kupione na alledrogo za około 35zł szt z tym że 2 najpierw i potem 3cia ( od innego sprzedającego ale niby taka sama) i tej właśnie nie widzi komp mojej kobiety. 



#7 Dominik Jonatowski

Dominik Jonatowski
  • 7 postów

Napisano 01 lipca 2016 - 19:54

Pan z iSpot miał rację, kupiłem taką z emejzingiem i działa aż miło. Coś pięknego :D cóż... każdy Mac żyje własnym życiem :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych