Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

iPhone i konkurencja - jak zwykle powrót na stare śmieci!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
301 odpowiedzi w tym temacie

#301 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 05 września 2016 - 07:47

No masz rację. Zobaczymy, być może przy następnej większej aktualizacji sgs7 otrzyma kilka opcji z NOTE 7.

 

Oby tak było, zdaje mi się że może tak będzie podczas aktualizacji do Android N, jakby dostał w podobnym czasie jak Note7,  to już byłaby spora poprawa wsparcia ze strony Samsunga. Nauczyli się robić ładne telefony, zawsze się przecież narzekało na plastik itp.,  to może coś zrobią też w kierunku szybszych aktualizacji flagowców.



#302 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 05 września 2016 - 10:14

Można tak to tłumaczyć, ale różnica między iPhone 6 a 6s to rok czasu i całkowicie inna generacja, wszystko wewnątrz inne w tym wyświetlacz wspierający 3d touch.

Coś mi się wydaje, że to kwestia obsługi żyroskopu, więc spokojnie mogliby to zrobić. Raczej decydująca jest polityka firmy. Musi być jakiś powód do wymiany iPhone' a raz na jakiś czas :)

Oby tak było, zdaje mi się że może tak będzie podczas aktualizacji do Android N, jakby dostał w podobnym czasie jak Note7,  to już byłaby spora poprawa wsparcia ze strony Samsunga. Nauczyli się robić ładne telefony, zawsze się przecież narzekało na plastik itp.,  to może coś zrobią też w kierunku szybszych aktualizacji flagowców.

Rynek tego od nich oczekuje, sprzętowo zyskali ogromną przewagę, więc wszystko wskazuje, że pójdą w tym kierunku przynajmniej do czasu dopracowania Tizena.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych