Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

bookreader dla starej wersji iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wilier

Wilier
  • 1 postów

Napisano 20 maja 2016 - 19:43

Hej, 

na wstępie napiszę, że prawie w ogóle nie jestem związany z produktami Apple więc nie wiem gdzie szukać i czy w ogóle jest szansa, że coś znajdę. 

Posiadam starego iPod'a 3G. iOS 4.2.1 Chciałbym zainstalować na nim jakąkolwiek aplikację do słuchania audiobooków. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy są aplikacje pod tak wiekową wersję systemu? 

 

pozdrawiam 



#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 czerwca 2016 - 21:12

Jeżeli nie ma w AppStore to nie ma. AppStore jest jedynym miejscem skąd można zainstalować aplikacje na iOS.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 03 czerwca 2016 - 21:15

Hej, 

na wstępie napiszę, że prawie w ogóle nie jestem związany z produktami Apple więc nie wiem gdzie szukać i czy w ogóle jest szansa, że coś znajdę. 

Posiadam starego iPod'a 3G. iOS 4.2.1 Chciałbym zainstalować na nim jakąkolwiek aplikację do słuchania audiobooków. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy są aplikacje pod tak wiekową wersję systemu? 

 

pozdrawiam 

A próbowałeś synchronizować przez iTunes? W iTunes można trzymać audiobooki i je normalnie synchronizować.

W iOS9 trafiają do aplikacji iBooks, w iOS8 i wcześniej trafiały do aplikacji Muzyka i były dostępne w osobnej zakładce.


Twitter: @steo85 | Game Center: Steo85! | Instagram: Steoenex
Macbook Air '13 | iPhone 8 Plus 64GB Space Gray | iPad Mini Retina 64GB Silver |  Watch Sport 42mm Space Gray | Apple TV 3





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych