Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Xcode 4.6 - skąd?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 uaru

uaru
  • 256 postów
  • SkądWrocław, Haga, Sendai, Tokyo

Napisano 28 kwietnia 2016 - 20:19

Skąd wziąść Xcode 4.6?

 

Reanimuję stary 9-letni biały Macbook. Właściwie chciałem go wysłać na zasłużoną emeryturę, ale pomyślałem, że doskonale nada się jako narzędzie do nauki programowania dla mojej siostrzenicy. Dwa lata temu dostał 128 GB SSD, ma 3GB RAM.

 

Zaorałem system, zainstalowałem Lion - najnowszy, jaki da się zainstalować. Niestety, potrzebne są narzędzia Xcode, nie dla samego Xcode, ale przede wszystkim Comand Line Tools, którego np. domaga się homebrew.

Do Liona pasuje Xcode 4.6, niestety, instalki już nie mam. W App Store jest tylko wersja aktualna. Skąd wziąść?

 

Innym problemem jest Chrome  -  trochę się spóźniłem, i Google też już nie oferuje instalatora dla tego systemu... (ale to już w innym wątku).

 



#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwietnia 2016 - 20:37

Można go pobrać z portalu deweloperskiego Apple, prawdopodobnie wystarczy darmowe konto. Tu masz bezpośredni link do 4.6.3 http://adcdownload.a...4630916281a.dmg


  • uaru lubi to

Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#3 uaru

uaru
  • 256 postów
  • SkądWrocław, Haga, Sendai, Tokyo

Napisano 28 kwietnia 2016 - 21:21

Można go pobrać z portalu deweloperskiego Apple, prawdopodobnie wystarczy darmowe konto. Tu masz bezpośredni link do 4.6.3 http://adcdownload.a...4630916281a.dmg

Dzięki za bezpośredni link. Faktycznie są tam wszystkie wersje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych