Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak /czym konwertować muzyke z iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 skie00

skie00
  • 171 postów
  • Skądz bardzo daleka

Napisano 17 kwietnia 2016 - 15:21

Mam w bibliotece iTunes zwykłe mp3 oraz pliki appla m4a zwykłe jak i bezstratne. Chciałem sobie zrobić wersję całej biblioteki o mniejszej objętości do samochodu na karcie 64GB. 

Pyt 1. W tej chwili konwersuję całą bibliotekę iTunes do zwykłego formatu aplla mając świadomość, że trochę niepotrzebie przerabiam mp3 i stratne m4a. Ale jak wyłowić i skonwertować tylko te bezstratne pliki? Jakiś program co zachowa podział na katalogi?

Pyt 2. Czego używacie do konwersji audio? Użwałem Bigasoft audio i działał ok ale on nie chwyta m4a bezstratnych. Program może być na maka albo ev pc jak macie coś naprawdę dobrego. 

Próbowałem foobarem ale on nie zapisuje plików z zachowaniem katalogów.


pozdrawiam Skie


#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 17 kwietnia 2016 - 18:37

iTunes już nie potrafi konwertować ? Nie baw się - zrób kopię swoich zbiorów (tego nieszczęsnego podziału na katalogi) i potem całą zawartość tej kopii bez ceregieli skonwertuj w iTunes na co tam chcesz. Potem w iTunes skasuj "stare". I ciesz się muzyką w aucie. 



#3 Heniutek

Heniutek
  • 423 postów
  • Płeć:

Napisano 19 kwietnia 2016 - 09:13

 ...ale jak wyłowić i skonwertować tylko te bezstratne pliki?

 

Za pomocą list inteligentnych.
Bezstratne M4A np. po "Rodzaj zawiera lossless"

 

Tomek



#4 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 kwietnia 2016 - 12:00

dobry program XLD- flac, wav, aiff, mp3 itd


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#5 marekkluza

marekkluza
  • 3 postów
  • SkądLubelszczyzna

Napisano 29 maja 2016 - 23:50

Dobrze, że trafiłem na ten post, przydał mi się. Miałem podobny problem. Pozdrawiam!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych