Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mocne przegrzewanie się maca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MWloczko

MWloczko
  • 1 postów

Napisano 15 kwietnia 2016 - 12:04

Witam!

Jakiś czas temu miałem zainstalowanego Windowsa 8.1 grałem w Rayman Origins i kompter grzal sie i chodził dość głośno ale nie jakoś przesadnie. Teraz mam zainstalowany Windows 10 i Rayman i bardzo stara gra Syberia 2 powoduje że mac ryczy jak startujący samolot. Obciążenie procesora szczególnie syberią nie jest duże i nie wiem czemu tak mocno się grzeje.

Mam MacBooka Pro z 2015r, aktualnie zainstalowany windows 10 education na bootcampie


Teraz zauważyłem, że nawet przy włączony edgu nawet jak nic nie robie po prostu mam włączony ekran to słychać wyraźnie jak chodzi laptop



#2 lukasamd-c1a4257ed5

lukasamd-c1a4257ed5
  • 74 postów

Napisano 22 maja 2016 - 22:20

Temat może już nieaktualny, ale chyba popularny problem, więc się wypowiem - ot, urok windowsa :)

Svchost albo inny bajzel może katować CPU. Miewam tak na wirtualce - zostawiam maca bez jakiejś pracy na 10-15 minut, wracam.. szumi.. no tak, windows na vm uznał, że trzeba coś tam zrobić w tle...



#3 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 22 maja 2016 - 22:33

Tak zgoń na Windowsa. Jakoś miliony komputerów nie ma tego problemu tylko Mac.

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#4 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 23 maja 2016 - 07:36

Witam!

Jakiś czas temu miałem zainstalowanego Windowsa 8.1 grałem w Rayman Origins i kompter grzal sie i chodził dość głośno ale nie jakoś przesadnie. Teraz mam zainstalowany Windows 10 i Rayman i bardzo stara gra Syberia 2 powoduje że mac ryczy jak startujący samolot. Obciążenie procesora szczególnie syberią nie jest duże i nie wiem czemu tak mocno się grzeje.

Mam MacBooka Pro z 2015r, aktualnie zainstalowany windows 10 education na bootcampie


Teraz zauważyłem, że nawet przy włączony edgu nawet jak nic nie robie po prostu mam włączony ekran to słychać wyraźnie jak chodzi laptop

 

Ja tak mam na każdym maku. A miałem ich kilkadziesiąt. Im mocniejszy, tym gorzej.

Jedynie Maki Pro 4.1 i 5.1 zachowywały się lepiej.


Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych