Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Google Keep - brak plakietki na ikonie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Malinnn

Malinnn
  • 32 postów

Napisano 01 kwietnia 2016 - 11:12

Mam pytanie odnośnie google keep. Przeszedłem z androida na iOS i chciałem nadal używać google keep, jako że mam tam sporo notatek i przypomnień. Jednak zauważyłem, że program nie pokazuje plakietek na ikonie, mimo że mam włączoną te opcje. Jest mi to potrzebne do tego, że jak wyskoczy mi powiadomienie to patrząc na ikone ciągle będę pamietał, że mam w tle te przypomnienie. Na androidzie cały czas na pasku u góry widniała żarówka. Nie zaglądam ciągle w powiadomienia (w iOS należy ściagnac belkę na doł i dopiero spojrzeć). Plakietka na ikonie bardzo by mi pomogła. Czy jest na to jakiś sposób?

iPhone 14 Pro, Macbook Air M2, Apple Watch 9 45mm


#2 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 01 kwietnia 2016 - 15:21

iPhone oraz iOS to systemy kładące nacisk na pełny minimalizm. Dlatego nie ma takiej opcji. Mało tego nawet systemowy kalendarz nie posiada takiej opcji. Jeśli korzystasz z ekosystemu googla to polecam Tobie aplikację Calendars 5 by Raddle. Możesz wyłączyć systemowy kalendarz w opcjach. Ja korzystam i zachwalam. Możesz dodatkowo wyświetlać i dodawać w nim zadania z google task, pełna synchronizacja wraz z kolorami kalendarza google. A z tego co pamiętam notatki z przypomnieniem zapisują się w kalendarzu czyli by Ci się wyświetlały. 

 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych