Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kupno MacBooka Pro przez niemiecki Apple Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 inuictus

inuictus
  • 1 023 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2016 - 10:47

Dokładnie, w tle widać ceny i modele (pewnie nie wszystkie), ale 4999 zł za podstawową wersję rMBP to chyba niezła cena :)


iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV


#27 applescc

applescc

  • 540 postów

Napisano 01 kwietnia 2016 - 13:51

...

Jeżeli CTO jest sprzedawana jako sztuka "ekspozycyjna" to moim zdaniem (logicznie myśląc) - ma historię.

Chyba, że bałagan i niekompetencja na infolinii są takie jak mówisz - ale o to nawet nie odważyłbym się nikogo podejrzewać.
...

 

Tak jak napisałem, nie będę nikogo bronił, ale jeszcze tylko zdjęcie na potwierdzenie moich słów - mam nadzieję że wszystko na nim widać :) Czyli wybór iPada oraz sklepu na stronie, komunikat ze strony że to model ekspozycyjny oraz sam iPad zafoliowany z naklejką i wizytówką sklepu na potwierdzenie lokalizacji :)

 

Long story short - system MSHP po prostu nie zakłada rozróżnienia że ostatnia sztuka nie zawsze musi być ekspo i mieć "historię". Panie na infolinii po prostu tego nie mogą sprawdzić, system i procedury tego nie przewidują i tyle, muszę tutaj nieco pracowników infolinii "obronić", dlatego tak ważne jest skontaktowanie się bezpośrednio z konkretnym sklepem :) No i nie zrażanie się komunikatem "dostępny jest tylko produkt z ekspozycji".

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

 

Do wglądu na https://mediamarkt.p...ystring=1285489

68sbxGc.jpg


Użytkownik applescc edytował ten post 01 kwietnia 2016 - 13:52

Informujemy o promocyjnych cenach sprzętu Apple na Górnym Śląsku:)


#28 Nannaly

Nannaly
  • 7 postów

Napisano 03 kwietnia 2016 - 21:01

Dziękuję bee3 i applescc za wszelkie rady i informacje. Jestem już szczęśliwą posiadaczką maca. Kupiłam go w końcu w Media Markcie. Musiałam spuścić z tonu jeśli chodzi o parametry, bo w MM nie byli w stanie mi takich sprowadzić. Co jest moim zdaniem dziwne, ale mniejsza.


  • bee3 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych