Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacje nie uruchamiają się po aktualizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MiuoshKato

MiuoshKato
  • 2 postów

Napisano 10 marca 2016 - 05:47

Witam, od wczoraj tj. 9.03 mam problem z aktualizacjami z AppStore - m.in. Tumblr, Vinted, Chrome. Próbują się otworzyć, a po sekundzie wyłączają. Nie znieniałam żadnych ustawień w iPhonie. Ma ktoś podobnie lub wie, co jest tego przyczyną?

#2 MiuoshKato

MiuoshKato
  • 2 postów

Napisano 10 marca 2016 - 15:39

halo?

#3 Witold456

Witold456
  • 1 postów

Napisano 28 maja 2016 - 19:59

Witam

Miałem rozmowę z Apple w podobnej sprawie. Zakupiona aplikacja ponad dwa lata temu po aktualizacji iOS przestała działać. Nie da się odtworzyć zakupów w aplikacji.

Apple stwierdziło że jest to sprawa dewelopera, który powinien dostosować aplikację do nowego iOSa.

Producent oprogramowania stwierdził że jest to sprawa Apple ponieważ zmienił iOS a produkt był na poprzednia wersję. Nie będzie rozwijał dalej aplikacji.

Apple następnie stwierdziło że nie może zmusić producenta oprogramowania do wprowadzenia zmian i nie ma praw do tego aby wprowadzić zmiany w aplikacji.

Podsumowując.

Przepadło ok.30E. Trzeba kupować aplikacje takich deweloperów którzy dają pewność że będą w przyszłości dostosowywać aplikacje do zmieniających się wymagań iOS.

 

Pozdrawiam



#4 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 28 maja 2016 - 20:27

Takiej pewności nie masz nigdy.

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#5 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 28 maja 2016 - 20:50

Witam, od wczoraj tj. 9.03 mam problem z aktualizacjami z AppStore - m.in. Tumblr, Vinted, Chrome. Próbują się otworzyć, a po sekundzie wyłączają. ...

 

Witam

Miałem rozmowę z Apple w podobnej sprawie.
...
Trzeba kupować aplikacje takich deweloperów którzy dają pewność że będą w przyszłości dostosowywać aplikacje do zmieniających się wymagań iOS.

 

 

Takiej pewności nie masz nigdy.

W przypadku Chrome - o którym wspomina autor wątku - zaryzykowałbym jednak, że wsparcie będzie.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#6 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 28 maja 2016 - 22:38

Prawdopodobnie tak. Ale nie na 100%


Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych