Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Expedition Planner


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 marca 2016 - 18:32

Chciałem Wam zaprezentować nową aplikację Expedition Planner.

 

Expedition Planner jest perfekcyjnym narzędziem dla podróżników i osób organizujących wyprawy, podróże a także zwykłe wypady wakacyjne.
Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć plan podróży dla swojej wyprawy i śledzić jej postęp. Możesz także tworzyć listy: do zrobienia i do zapakowania dla każdej podróży.
 
Od teraz wszystkie szczegóły Twojej wyprawy będą na wyciągnięcie ręki.
 
Główne funkcje:
  • obsługa wielu wypraw
  • wiele zdefiniowanych typów aktywności, które możesz dodawać do swoich podróży
  • nadzór nad budżetem i wydatkami
  • znajdowanie i pokazywanie lokalizacji miejsca aktywności na mapie
  • otwieranie nawigacji do celu aktywności (aplikacja umożliwia również otwarcie Google Maps o ile są zainstalowane na urządzeniu)
  • tworzenie planu podróży w postaci raportu PDF i wysłanie go email
  • tworzenie list: do zrobienia i do zapakowania dla każdej podróży, a także list globalnych, które mogą być użyte jako szablony dla podróży.

Aplikacja kosztuje 2.99 EUR i jest obsługuje zarówno iPhone jak i iPada.

 

Link do AppStore: https://itunes.apple...=pl&ls=1&mt=8 

Link do strony aplikacji: http://expedition-planner.peritum.net

 

ExpeditionPlannerFull1.png ExpeditionPlannerFull2.png ExpeditionPlannerFull3.png

ExpeditionPlannerFull4.pngExpeditionPlannerFull5.png

 

ExpeditionPlannerFull6.png

 


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#2 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 21 czerwca 2016 - 22:59

Teraz dopiero powoli program zaczyna mi być potrzebny, ale zauważyłem pewną niedogodność - brak możliwości wybierania waluty (akurat w mojej sytuacji, brakuje jednocześnie aby było euro i pln, ale dla innych mogą to być zupełnie inne waluty oraz plusem byłoby pobieranie aktualnego kursu walut i przeliczania ich w czasie rzeczywistym na naszą główną walutę ustawioną w urządzeniu lub po prostu statycznie sobie wpisywać).

Ogółem na razie jest ok poza tymi niedogodnościami.


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#3 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 czerwca 2016 - 17:48

Dziękuję za uwagi, faktycznie możliwość wpisywania cen w różnych walutach byłaby przydatna, więc dodam ją do ToDo i postaram się ją zrealizować przy następnej wersji.


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych