Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adobe CS2 PowerPC upgrade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 piter____k

piter____k
  • 14 postów

Napisano 22 lutego 2016 - 22:24

Dzień dobry,

 

zanabyłem na tzw. rynku wtórnym oryginalny nośnik z historycznym pakietem Adobe CS2 premium. Wszystko wygląda pięknie, tylko instalator oprócz właściwego, wymaga podania numeru seryjnego poprzedniej wersji Photoshopa (lub wskazania jego instalacji na dysku). Czy ktoś orientuje się, czy wersje Upgrade były jakoś specjalnie oznaczane? Mam na myśli nośniki, pudełko, napis w programie instalacyjnym. W zasadzie sprawa wydaje się być oczywista, ale nigdzie nie mam śladu o tym, że jest to uaktualnienie.



#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 13:52

Na pudełku (tym zewnętrznym tekturowym) był czerwony napis "Upgrade" - ale na papierowej etykiecie płyty i płycie już nie: http://www.ebay.com/...l-/331713385271


Użytkownik madmax332 edytował ten post 23 lutego 2016 - 13:53


#3 piter____k

piter____k
  • 14 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 14:20

Trochę to dziwne, bo niby na maka ale wymagania sprzętowe Windows. Ten mój tu --> http://archiwum.allegro.pl/oferta/adobe-creative-suite-2-cs2-premium-pl-mac-box-bcm-i5803671979.html#

Łącznie 6 płyt.


Załączony plik  ZDJECIE.png   153,04 KB   0 Ilość pobrań Ale wychodzi na to, że to jest po prostu upgrade. 



#4 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 24 lutego 2016 - 14:20

A jaką nazwę ma(ją) plik(i) instalacyjny(e) składników pakietu ?



#5 Miroslav

Miroslav
  • 11 postów

Napisano 26 lutego 2016 - 13:46

piter____k, dnia 22 Lut 2016 - 22:24, napisał:

Dzień dobry,

 

zanabyłem na tzw. rynku wtórnym oryginalny nośnik z historycznym pakietem Adobe CS2 premium. Wszystko wygląda pięknie, tylko instalator oprócz właściwego, wymaga podania numeru seryjnego poprzedniej wersji Photoshopa (lub wskazania jego instalacji na dysku). Czy ktoś orientuje się, czy wersje Upgrade były jakoś specjalnie oznaczane? Mam na myśli nośniki, pudełko, napis w programie instalacyjnym. W zasadzie sprawa wydaje się być oczywista, ale nigdzie nie mam śladu o tym, że jest to uaktualnienie.

Witam, najprawdopodobniej jest to wersja upgrade. Zresztą nawet gdyby udało się to oprogramowanie poprawnie zainstalować, nie uda się go aktywować z uwagi na to, że Adobe jakiś czas temu wyłączyło serwery aktywacyjne dla tej wersji Creative Suite. Aby umożliwić użytkownikom korzystanie z tej wersji oprogramowania Adobe udostępniło do pobrania na swojej stronie specjalne pliki instalacyjne wersji CS2 wraz z numerem seryjnym nie wymagające aktywacji. Aby je pobrać wystarczy zalogować się do swojego konta Adobe (lub utworzyć nowe jeśli się go nie posiada). Informacje na ten temat są dostępne tutaj: https://helpx.adobe.com/creative-suite/kb/creative-suite-2-activation-end-life.html






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych