Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod touch 1G nie można zgłośnić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dwatrzy24

dwatrzy24
  • 1 postów

Napisano 22 lutego 2016 - 20:45

Witam, mam Ipoda touch 1G, jest to dość stary sprzęt, jednak dotychczas spisywał się świetnie. Dwa dni temu rozładował mi się do zera, naładowałem go i dziś rano chciałem posłuchać muzyki. Dźwięk był strasznie cichy, ledwie słyszalny. Zdziwiło mnie to, że brak jest paska do zwiększenia głosu - odkryłem, że to prawdopodobnie wina niewykrycia słuchawek

Moje pytanie jest więc takie: czy mogę użyć jakiejś aplikacji do zwiększenia głosu? Muzyka gra prawidłowo, w obu słuchawkach, lecz bardzo cicho.

 

Reset ustawień nie pomógł, wyłączanie i włączanie również. Używałem dwóch par słuchawek, na obu było tak samo.



#2 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 01 marca 2016 - 09:03

Hej,

dawno już nie zajmowałem się tym, ale chyba robiłem coś takiego. Teraz nie pamiętam już moich rozwiązań..

 

Niestety sposób, który na szybko znalazłem jest dosyć zaawansowany, aczkolwiek wydaje się robić dokładnie to czego oczekujesz:

http://www.ijailbrea...mware-versions/

Wpis jest z 2011, więc powinien idealnie pasować do czasów Touch 1G :)

 

Możliwe, że jest na to appka w Cydii (o ile ona jeszcze istnieje :D), ale sam jestem zwolennikiem modyfikacji ręcznych, bo ma się pewność, że nikt Ci nie wrzucił jakichś śmieci.


iPlay iWork iTouch™




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych