Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję aplikacji Find my Iphone wersja 3.0 dla iOS 7.1.2


Najlepsza odpowiedź Najwyzszy , 05 lutego 2016 - 21:22

"zakup" ja z poziomu itunes store na komputerze i pobierz. Potem gdy juz bedziesz mial ja na swoim koncie wejdz po prostu w app store na iphonie i tam ja znajdz. Przy pobraniu pokaze sie, ze wymaga iOS8, ale mozesz pobrac starsza wersje. Gotowe! :)

 

// faktycznie nie zauwazylem ostatniego zdania. Co Ci ona da w przypadku tego, ze nie mozesz wlaczyc? ;p

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 matyssphh

matyssphh
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2016 - 21:11

Witam,

 

Pilnie poszukuję aplikacji Find my Iphone w wersji 3.0 czyli starszej wersji dla iOS 7.1.2. Potrzebny mi jest plik w formacie .apk. Proszę Was jeżeli posiadacie taką wersję pliku, skopiujcie ją za pomocą iTunes do komputera i udostępnijcie. Nie mogę uruchomić swojego Iphone 4 po przywróceniu :(



#2 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 lutego 2016 - 21:16

? i co Ci da ta aplikacja?


Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#3 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 05 lutego 2016 - 21:22   Najlepsza odpowiedź

"zakup" ja z poziomu itunes store na komputerze i pobierz. Potem gdy juz bedziesz mial ja na swoim koncie wejdz po prostu w app store na iphonie i tam ja znajdz. Przy pobraniu pokaze sie, ze wymaga iOS8, ale mozesz pobrac starsza wersje. Gotowe! :)

 

// faktycznie nie zauwazylem ostatniego zdania. Co Ci ona da w przypadku tego, ze nie mozesz wlaczyc? ;p


Użytkownik Najwyzszy edytował ten post 05 lutego 2016 - 21:24


#4 matyssphh

matyssphh
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2016 - 21:34

rozumiem ale problem w tym ze nie mogę pobrać starszej wersji a jedynie tą na iOS 8 a mam iOS 7.1.2 :(


mam włączony telefon ale nie mogę zainstalować samej aplikacji ponieważ pojawia się komunikat, że obsługuję od iOS 8.0 w górę



#5 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 05 lutego 2016 - 21:37

Napisalem Ci co zrobic. Sam to samo robilem na sluzbowym iphonie 4 wlasnie dzisiaj, wiec dziala to na pewno ;p



#6 matyssphh

matyssphh
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2016 - 21:44

Ok proszę tylko o to, żebyś dokładnie wytłumaczył mi jak pobrać w AppStore starszą wersję fin mi iphone na komputerze, a z resztą sobie dam rade.


ok udało się dzięki za pomoc :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych