Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone z iSpot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxym

Maxym
  • 3 postów

Napisano 26 stycznia 2016 - 22:34

Witam, mam zamiar zamówić iPhone 5s 32gb z iSpot. Moją uwagę zwróciła cena. Kosztuje 2049zł, a na Apple.pl kosztuje 2449zł. Czy telefony na iSpot są powystawowe lub odnowione czy nowe takie jak z apple.pl ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 26 stycznia 2016 - 22:49

Telefony w takich salonach sprzedawane są tylko nowe, nie refabrykowane. Twój wybór. Podałem ci tańsze rozwiązanie, nie skorzystasz trudno.



#3 Maxym

Maxym
  • 3 postów

Napisano 26 stycznia 2016 - 22:58

Telefony w takich salonach sprzedawane są tylko nowe, nie refabrykowane. Twój wybór. Podałem ci tańsze rozwiązanie, nie skorzystasz trudno.


Dziękuje za odpowiedź

#4 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 26 stycznia 2016 - 23:02

Niedługo będą pytać czy w AOS sprzedają oryginały.  


  • aquatarion i Giallorosso lubią to

#5 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 26 stycznia 2016 - 23:06

Witam, mam zamiar zamówić iPhone 5s 32gb z iSpot. Moją uwagę zwróciła cena. Kosztuje 2049zł, a na Apple.pl kosztuje 2449zł. Czy telefony na iSpot są powystawowe lub odnowione czy nowe takie jak z apple.pl ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Salony teraz wyprzedają 5s-ki. Pod koniec roku obniżyli cenę (w stosunku do AOS) o 200zł., a w styczniu o kolejne 200zł. Skoro już wiadomo, że za 2 miesiące wchodzi iP5se (czyli praktycznie: 6ka w rozmiarze 5s), to trzeba się pozbyć zapasów możliwie szybko i z możliwie małą stratą. Po premierze iP5se - iP5s wypadnie z oficjalnej oferty.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#6 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 stycznia 2016 - 16:29

po pierwsze: ZŁY DZIAŁ

po drugie: "Niedługo będą pytać czy w AOS sprzedają oryginały. "

po trzecie: Jak na razie plota.


Użytkownik Giallorosso edytował ten post 27 stycznia 2016 - 16:31

<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#7 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 30 września 2017 - 12:45

Zamówiłam w iSpot nowego iPhone. DOstawa kurierem, płatność za pobraniem. Wysyłka natychmiastowa, towar na magazynie.

Ale otrzymałam odpowiedź, iż po sprawdzeniu dostępności otrzymam potwierdzenie, jednak będzie to miało miejsce w dni robocze.

Teraz nie wiem, bo odpowiedzą mi w poniedziałek i nie wiem, bo nie mam doświadczenia - mam rozumieć, że mogą mi napisać, że jednak nie mają na stanie ?

Widzę, że we wszystkich sklepach dostępność nowych modeli maleje z godziny na godzinę i zastanawiam się, czy przypadkiem iSpot nie pozostawi mnie na lodzie... bo w poniedziałek to już pewnie nigdzie nie zamówię, kto mi dostarczy na dniach (czas oczekiwania się wydłuży).

 

teraz pytanie - macie doświadczenia z iSpot w tym temacie ? Czy można wierzyć tym statusom dostępności ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych