Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Upamiętnienie Piotra Kokosińskiego na MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 24 stycznia 2016 - 21:22

Zwracam się z prośbą/pomysłem do właściciela, redaktorów, moderatorów oraz użytkowników MyApple o upamiętnienie naszego wspólnego kolegi Piotra Kokosińskiego.

 

Chciałbym poddać pod dyskusję, żeby każdy 21 stycznia był nie tylko dniem wspomnienia o „Kokosie” ale miał też wyraz symboliczny poprzez wprowadzenie nagrody „Kokosa” dla użytkownika forum któremu bliskie są wartości Piotra czyli wysokiej kultury dyskusji, etycznego podejścia do tematu, rzeczowości oraz wiedzy.

W tym celu można np. powołać "kapitułę" złożoną z userów MA, która będzie pielęgnować dziedzictwo które zostawił nam „Kokos”.

Myślę, że poza wszelkimi sporami (choć wiele nas różni) jest to że „Kokos” był niedoścignionym wzorem dla nas wszystkich nie tylko moderacji ale również człowieczeństwa.

 

Tak jak napisał kolega renqien:

„Nikt jak On nie umiał obrócić złości w żart, rozluźnić atmosfery, uspokoić wątku. Wesoły, z dystansem, choć jak trzeba było - surowy moderator.”

 

 

Dodam od siebie że „Kokos” oprócz bycia moderatorem był po prostu naszym dobrym kumplem.

 

Nie chcę używać górnolotnych słów ale uważam, że „Kokos” zostawił nam w pewnym sensie swoisty „testament” postępowania i szkoda, żeby tego nie upamiętnić i nie propagować.

 

Proszę o potraktowanie tego pomysłu ze zrozumieniem i powagą (bez zbędnego hejtu).

 

Pozdrawiam

dvcam

 

[EDIT]:

 

Do Modów - proszę o pozostawienie tego tematu.


Użytkownik tumpio edytował ten post 25 stycznia 2016 - 13:39


#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 stycznia 2016 - 10:20

Pomysł wydaje się mi bardzo dobry. Musimy go na pewno przedyskutować. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie w tym temacie to proszę śmiało się wypowiadać.



#3 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 stycznia 2016 - 20:28

Wiadomość z Postmeridian (praca Kokosa):

 

Pożegnanie naszego Przyjaciela Piotra Kokosińskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 28. Stycznia 2016 roku.
Msza za Piotra zacznie się o godzinie 11.00 w kościele Świętego Piotra i Pawła, w Pyrach, przy ulicy Szumiącej 5.
Pogrzeb i wprowadzenie urny do grobu rodzinnego nastąpi o godzinie 14.30 na Cmentarzu Bródnowskim, kwatera 32M - wejście od ulicy Św. Wincentego....

 

 

 

Jeśli ktoś ma czas i chciałby go pożegnać....


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#4 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 26 stycznia 2016 - 20:47

Dziękuję za informację. :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych