Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zgubiony iphone 6? albo skradziony..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian Kolano

Damian Kolano
  • 3 postów

Napisano 23 stycznia 2016 - 21:00

Witam wszystkich ;) Dziwna sytuacja gdyż do końca nie jestem pewien czy zgubiłem swojego iphona czy po prostu komuś się spodobał.. Nie mam go juz tydzien a dopiero dzisiaj wprowadziłem go  w stan "utracony" a własciwie to nie wprowadziłem bo telefon jest poza siecia.. Miałem hasło do blokady ekranu ale zapewne to nie jest problem dla ludzi ktorzy naprawiaja takie telefony.. Moje pytanie brzmi nastepujaco, czy dla osoby która serwisuje takie telefony bedzie problemem zmienic apple id i hasło? Czy telefon nadaje się jedynie na częsci?



#2 Casper.

Casper.
  • 287 postów

Napisano 23 stycznia 2016 - 21:31

Witam wszystkich ;) Dziwna sytuacja gdyż do końca nie jestem pewien czy zgubiłem swojego iphona czy po prostu komuś się spodobał.. Nie mam go juz tydzien a dopiero dzisiaj wprowadziłem go  w stan "utracony" a własciwie to nie wprowadziłem bo telefon jest poza siecia.. Miałem hasło do blokady ekranu ale zapewne to nie jest problem dla ludzi ktorzy naprawiaja takie telefony.. Moje pytanie brzmi nastepujaco, czy dla osoby która serwisuje takie telefony bedzie problemem zmienic apple id i hasło? Czy telefon nadaje się jedynie na częsci?

jesynie na częsci



#3 Damian Kolano

Damian Kolano
  • 3 postów

Napisano 24 stycznia 2016 - 10:48

jesynie na częsci

Pozmieniałem hasła do poczty, facebooka itp.. Prosta sprawa że mialem tam duzo zdjec, filmikow, ogolnie mówiąc prywatnych rzeczy. Ale jesli wymaże Iphona to nowy nabywca wtedy bedzie mogł korzystać sobie z tego telefonu, więc to raczej nie ma sensu... Pytanie czy jest sens zglaszać na Policje utrate tego Iphona? I przede wszystkim co ja im powiem, że straciłem iphona i nie wiem czy mi go zaje**** czy zgubiłem po pijaku?:)



#4 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2016 - 11:01

Jeśli miałeś hasło blokady ekranu to nie musisz się martwić o swoje dane i nie musisz zmieniać żadnych haseł. Tego kodu nie da się złamać, w Stanach jest teraz afera, bo nawet FBI nie potrafi dostać się do danych kiedy mają taką potrzebę, więc możesz spać spokojnie. A telefonu oczywiście nie odzyskasz i nikt go już nie użyje.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#5 Damian Kolano

Damian Kolano
  • 3 postów

Napisano 24 stycznia 2016 - 11:20

Jeśli miałeś hasło blokady ekranu to nie musisz się martwić o swoje dane i nie musisz zmieniać żadnych haseł. Tego kodu nie da się złamać, w Stanach jest teraz afera, bo nawet FBI nie potrafi dostać się do danych kiedy mają taką potrzebę, więc możesz spać spokojnie. A telefonu oczywiście nie odzyskasz i nikt go już nie użyje.

Mój był ze stanów, więc mogę spać spokojnie :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych