Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Od kiedy nowy użytkownik może napisać post w giełdzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 krokiecik

krokiecik
  • 4 postów

Napisano 08 stycznia 2016 - 19:34

Chciałbym kupić telefon i niestety blokada



#2 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 stycznia 2016 - 21:47

Dział giełda jest dostępny od grupy "Użytkownik". Po przekroczeniu 20 postów w działach merytorycznych nowo zarejestrowany ("Newbie") z automatu jest przenoszony do grupy "Użytkownik" i od tego momentu może korzystać z działu "Giełda". Wyjątkiem jest "Zlecę/zatrudnię" gdzie wymagane jest 50 postów.


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#3 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 stycznia 2016 - 02:29

W sumie dobrze wiedzieć bo nie mogłem znaleźć tej informacji co kolega wyżej napisał, w dziale sprzedam informacja mówi o stażu 3mc lub 10 postach, rozumiem, że to nie ma zastosowania do działu "kupię"?


 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#4 krzaku1

krzaku1
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 lutego 2016 - 19:37

Wydaje mi się, że warto by zmniejszyć ilość wymaganych postów do napisania tematu w dziale kupię, nikomu to nie zaszkodzi, a już aktywni użytkownicy będą mieli większą szansę na sprzedaż sprzętu (chyba, że taka opcja jest niemożliwa i musiałaby obowiązywać w całym dziale giełda?).



#5 Mateusz8769

Mateusz8769
  • 2 postów

Napisano 13 kwietnia 2016 - 08:23

Witam

Przymierzam się do zakupu pierwszego iPhona. Chciałem dać ogłoszenie w dziale Kupię. Czy faktycznie muszę najpierw nabić 20 postów ? Logiczniejsze dla mnie będzie udzielanie się/szukanie pytań/odpowiedzi gdy już będę posiadał iPhona... 

Pozdrawiam

Maetusz



#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 kwietnia 2016 - 00:55

Niektóre działy mają ograniczenie pisania dla nowych użytkowników.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#7 Mateusz8769

Mateusz8769
  • 2 postów

Napisano 15 kwietnia 2016 - 09:06

Wiem wiem, rozumiem. Zakup jednak muszę przesunąć o parę tygodni więc na spokojnie na forum trochę posiedzę do tego czasu.

Pozdrawiam

#8 blend

blend
  • 24 postów

Napisano 01 września 2016 - 10:58

Dobrze wiedzieć... trochę słabo, jeżeli można wiedzieć z jakich przyczyn zrobiona jest taka blokada?



#9 Ania.S

Ania.S
  • 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 01 września 2016 - 11:12

Zaraz pojawiłaby się grupa zawodowych sprzedawców, którzy niby jako osoby prywatne, zasypałyby giełdę szrotem. Tak myślę  :)


  • cronopioverde i ezop12 lubią to

#10 ezop12

ezop12
  • 42 postów

Napisano 01 września 2016 - 11:28

Zaraz pojawiłaby się grupa zawodowych sprzedawców, którzy niby jako osoby prywatne, zasypałyby giełdę szrotem. Tak myślę  :)

 

dla osób które chcą kupić faktycznie lepszy byłby niższy limit, natomiast osoby które sprzedają musiałby mieć wyższy

takie rozwiązanie było by w sam raz.

 

Generalnie gdybym kupował używanego Appla wolałbym kupić z dobrego źródła, sądzę że forum to własnie dobre miejsce na odkup używanego sprzętu.

 

Pytanie czy technicznie da się to w prosty sposób rozwiązać.



#11 blend

blend
  • 24 postów

Napisano 01 września 2016 - 15:54

dla osób które chcą kupić faktycznie lepszy byłby niższy limit, natomiast osoby które sprzedają musiałby mieć wyższy

takie rozwiązanie było by w sam raz.

 

Generalnie gdybym kupował używanego Appla wolałbym kupić z dobrego źródła, sądzę że forum to własnie dobre miejsce na odkup używanego sprzętu.

 

Pytanie czy technicznie da się to w prosty sposób rozwiązać.

Dokładnie tak.



#12 michvl.21-5bfc0bf33e

michvl.21-5bfc0bf33e
  • 23 postów

Napisano 09 września 2016 - 17:47

Zgadzam się z powyższym użytkownikiem, 10 postów to za dużo nie ma co tu pisać, bo wszystkie wątki zablokowane :(

#13 Kailenaa

Kailenaa
  • 7 postów
  • Płeć:

Napisano 20 września 2016 - 05:09

Strasznie slabo z ta blokada. Chcialem kupic iphona ale.. co mam o nim pisac, jesli nic o nim nie wiem? Na wyrost zadawac pytania? To sie zacznie po kupnie ;)

Pozdrawiam



#14 Wyrzyk

Wyrzyk
  • 26 postów

Napisano 09 lutego 2017 - 18:55

Witam serdecznie niestety mam ten sam problem co koledzy wyżej. Jestem użytkownikiem androida co prawda już w najczystszej formie jaka jest dostępna od googl'a czyli Nexusa/Pixela ale chciałbym spróbować tego osławionego produktu Appla jakim jest Iphone. Chciałem zamieścić w dziale "kupie" ale niestety nie mogę. Jako że sie nie znam absolutnie na iphonach więc ciężko będzie napisać 10 merytorycznych postów.
 

[CIACH] - mimo wszystko to nie dział giełda
 
pozdrawiam



#15 Marek Bobakowski

Marek Bobakowski
  • 27 postów

Napisano 19 marca 2017 - 22:04

Niektóre działy mają ograniczenie pisania dla nowych użytkowników.

 

No właśnie. I tych działów jest całe mnóstwo. Ja jestem tutaj nowy, mam iPhone'a 7 chciałbym w tematach dotyczących baterii czy systemu napisać o moich wrażeniach na tle BlackBerry (głównie telefony tej firmy do tej pory używałem) i nie mogę :( Większość tematów jest dla mnie zamknięta. Mnie osobiście akurat giełda nie jest do niczego potrzebna.

 

Jak mam nabić 10 merytorycznych postów, jak w większości tematów nie mogę się wypowiedzieć.


i P h o n e | 6 s P l u s


#16 Starzom

Starzom
  • 41 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2017 - 23:18

Prawie nigdzie nie można pisać :) i aż 20 pastów dla sztuki trzeba napisać - funny


iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue, Apple Watch Series 4 Space Grey





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych