Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#551 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 15:40

A jak to rozpoznać? Ja się czaję na to, ale nie chcę, żeby się okazało gumowe.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#552 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 17 października 2020 - 15:43

Te ze sklepu crested to nie materiałowe opaski, tylko gumowe imitacje tych splotów. Widać na zdjęciach od kupujących i komentarzu.

A właściwa Solo nie jest też przypadkiem silikonowa? Cóż, zobaczę, co mi przyjdzie (o ile w ogóle)... Jeśli nie będzie tragedii to zostawię, a jeśli mi nie podejdą to poszukam plecionych. Tej gumowej imitacji nie zauważyłam w opisie.

 

Ja też zamówiłem opaskę w tym sklepie. Jak zobaczyłem opinie, że jest to pasek gumowy, a nie opaska pleciona pomimo, że przesyłka została wysłana napisałem do chińczyka, żeby nie wysyłał mi paczki bo towar nie jest zgodny z opisem który był  w chwili składania zamówienia. Dodałem, że będę żądał zwrotu pieniędzy i wystawie mu negatywną opinię. Odpisał mi że, anulował zamówienie i zwróci pieniądze przez paypal. Faktycznie zamówienie zostało anulowane i teraz czekam na zwrot środków. A to jego odpowiedz, dziś rano: friend. I intercepted the shipment of the order, we will refund you via paypal, ok?

Ja chyba wolę mieć spór na Ali i kasę, która wróci na konto, a nie na Paypala (z którego transakcję chyba można wycofać?).

 

A jak to rozpoznać? Ja się czaję na to, ale nie chcę, żeby się okazało gumowe.

To jest chyba nawet dokładnie link, z którego brałam... Dopóki mi nie przyjdą i nie zobaczę tego na żywo odradzam.


Użytkownik Zireael edytował ten post 17 października 2020 - 15:45

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#553 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 15:47

"Es goma con forma de espiral. No es tela. No la compréis. Voy a solicitar la devolución del dinero".

​Dziękuję, dobranoc. Nawet nie znając hiszpańskiego 'es goma' mówi wszystko.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#554 kamil27

kamil27
  • 2 postów

Napisano 19 października 2020 - 07:50

Ja chyba wolę mieć spór na Ali i kasę, która wróci na konto, a nie na Paypala (z którego transakcję chyba można wycofać?).


Dziś dostałem zwrot na paypal i odrazu zleciłem przelew na swoje konto. Jedyna moja strata to 2,88zł opłaty dla paypal. Dla mnie ta opaska już na zdjęciach wygląda słabo wiec wolałem nie ryzykować

#555 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 25 października 2020 - 11:43

Ktoś zamawiał paski Nike z Ali z tego linku?

https:// pl.aliexpress.com/item/1005001494611908.html?spm=a2g0o.cart.0.0.34093c00TU7cG8&mp=1


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#556 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2020 - 11:50

Ja zamawiałem stąd (nie dokładnie ta oferta, ale od tego sprzedawcy). Szybciej niż z ali, działa.

Ale czekaj, Ty nie narzekasz na silikonową, bo masz zaczerwienioną skórę?

 


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#557 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 25 października 2020 - 11:51

Ja zamawiałem stąd (nie dokładnie ta oferta, ale od tego sprzedawcy). Szybciej niż z ali, działa.

Ale czekaj, Ty nie narzekasz na silikonową, bo masz zaczerwienioną skórę?

Dzięki.

Da się przeżyć ;)


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 25 października 2020 - 11:51

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#558 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 27 października 2020 - 13:03

Po 3 tygodniach przyszły zamówione paski silikonowe od Pana Kitajca. Jeśli chodzi o jakość wykonania nie odbiegają w niczym od oryginałów, choć mam wrażenie, że jeden jest minimalnie krótszy.

Nie widzę jakiegokolwiek sensu w kupowaniu oryginałów za kilkaset pln.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#559 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 27 października 2020 - 13:09

Ciekawi mnie odpowiedź alergiczna skóry. Przerabiałem to w TomTom i Suunto. Czerwone ślady etc.

#560 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 27 października 2020 - 13:14

Zobaczymy za jakiś czas. Założyłem godzinę temu.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#561 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2020 - 13:30

Szkoda, że Pan Kitajec nie sprzedaje podrób materiałowych solo. Wszędzie tylko guma wycięta we wzorek :(


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#562 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 27 października 2020 - 13:31

Szczerze mówiąc, to one tak bardzo mi się nie podobają, że nawet nie patrzę w ich kierunku.

Kusi mnie jeszcze bransoleta leather link.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#563 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2020 - 13:37

Mi się właśnie bardzo podobają i coraz bliżej jestem zamówienia oryginalnej. 450 zł to jest bardzo dużo za coś takiego, ale korci.
Tylko się boję, że oczywiście nie trafię z rozmiarem, filmiki na YT potwierdzają, że te wszystkie ich miarki guzik warte.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#564 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 października 2020 - 13:50

Szkoda, że Pan Kitajec nie sprzedaje podrób materiałowych solo. Wszędzie tylko guma wycięta we wzorek :(

Sprzedają wszytko, są i materiałowe :


https://a.aliexpress.com/_Ar8U2d

Użytkownik Regiss edytował ten post 27 października 2020 - 13:51

iPhone 15 Pro


#565 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2020 - 15:06

O proszę, przedtem nie mogłem znaleźć.

No dobra, to wziąłem, zobaczymy.

Dzięki ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#566 Ernest05

Ernest05
  • 829 postów
  • Płeć:

Napisano 28 października 2020 - 08:54

Panowie, mam dość głupie pytanie, ale jak dobieracie rozmiar paska?
Pasek nie może mieć długości obwodu nadgarstka (np. w przypadku solo czy bransolety), bo jeszcze swoje zabiera AW. Odejmujecie od obwodu długość zegarka czy jak?



#567 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 28 października 2020 - 10:08

Masz gumowy tradycyjny jakiś pasek? Zdejmij z zegarka, zapnij na oczko które pasuje na Twoją rękę i zmierz ile to cm. I zamów trochę ciaśniejszy. Ten Loop się mocno rozciąga, lepiej żeby był trochę ciaśniejszy niż za luźny.

Użytkownik Regiss edytował ten post 28 października 2020 - 10:09

  • Ernest05 lubi to

iPhone 15 Pro


#568 Ernest05

Ernest05
  • 829 postów
  • Płeć:

Napisano 28 października 2020 - 10:39

AW5 ma być w piątek, więc sprawdzę. Dziękuję :)



#569 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 28 października 2020 - 15:13

Szczerze mówiąc, to one tak bardzo mi się nie podobają, że nawet nie patrzę w ich kierunku.

Kusi mnie jeszcze bransoleta leather link.

 

Leather link jest super, tylko trzeba uważać, żeby zegarka nie stracić, bo magnesy w zamiennikach nie są najmocniejsze.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#570 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 06 listopada 2020 - 11:44

Jeśli ktoś jest ciekawy, to w tym tygodniu przyszły moje gumowe solo z Aliexpress. Nie wygląda to bardzo tragicznie, z daleka jak się popatrzy da się przeżyć, chociaż to nie do końca jest to, czego oczekiwałam. No i mam nadzieję, że "zapach" tego silikonu się wywietrzy... Ale te nylonowe plecionki prawdopodobnie i tak zamówię... Przyszły może komuś?

 

A, i znalazłam ciekawostkę - organizer na paski: https://pl.aliexpres...0783178375.html. Po zdjęciach z recenzji widzę, że może być fajny. Ja tam zamówiłam, pudełko po "roche'rkach" się robi trochę za małe :D.

 

Dla ciekawych tych gumowych solo parę zdjęć: https://imgur.com/v7nrIishttps://imgur.com/XbwvyHIhttps://imgur.com/CLH7sH5.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#571 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 listopada 2020 - 11:50

Ta gumowa imitacja plecionki jest obrzydliwa :P Już wolałbym te gładkie :) 


iPhone 15 Pro


#572 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 06 listopada 2020 - 12:02

Dokładnie. Chociaż i gumowy solo mi się wizualnie nie podoba.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#573 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 06 listopada 2020 - 13:05

Jeśli ktoś jest ciekawy, to w tym tygodniu przyszły moje gumowe solo z Aliexpress. Nie wygląda to bardzo tragicznie, z daleka jak się popatrzy da się przeżyć, chociaż to nie do końca jest to, czego oczekiwałam. No i mam nadzieję, że "zapach" tego silikonu się wywietrzy... Ale te nylonowe plecionki prawdopodobnie i tak zamówię... Przyszły może komuś?

 

A, i znalazłam ciekawostkę - organizer na paski: https://pl.aliexpres...0783178375.html. Po zdjęciach z recenzji widzę, że może być fajny. Ja tam zamówiłam, pudełko po "roche'rkach" się robi trochę za małe :D.

 

Dla ciekawych tych gumowych solo parę zdjęć: https://imgur.com/v7nrIishttps://imgur.com/XbwvyHIhttps://imgur.com/CLH7sH5.

Delikatnie mówiąc paski są tragiczne ;)



#574 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 06 listopada 2020 - 18:45

U mnie, czerwona koperta i pasek czarny Nike.

https://imgur.com/3MGp6o7

 

 

https://imgur.com/evlITPQ


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 06 listopada 2020 - 18:48


#575 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 798 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 listopada 2020 - 18:52

Ja mam czerwoną kopertę z czarnym paskiem od czwórki i też jest git. Fajnie wygląda to połączenie kolorów.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych