Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#526 Misiekk

Misiekk
  • 284 postów

Napisano 09 lutego 2020 - 10:47

Może alergia na np. nikiel?

Ciężko powiedzieć - nigdy takiej reakcji nie miała, a używała wielu paskow. A zrobienie badania chyba nie ma sensu finansowego. Lepiej może pasek sprzedać i kupić opaske?

Czekamy czy Apple coś zaproponuje.



#527 Aerial

Aerial
  • 29 postów

Napisano 23 września 2020 - 16:18

Trochę odkopię temat - czy są jakieś paski inne niż oryginalne, które nie będą miały luzu na connectorze? Wziąłem te polecane Urvoie i trochę się bujają lewo/prawo



#528 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 30 września 2020 - 16:05

Mam pytanie czy ktoś miał może podobny problem i udało się go rozwiązać bez serwisu. Otóż kupiłem AW 5 z paskiem Sport. Ta Czesc paska z dziurkami elegancko wskoczyła w odpowiednie miejsce w zegarku( był charakterystyczny click).
Natomiast ta druga część paska wchodzi w szczelinę w zegarku( nie ma luzów), ale nie zaskakuje i przesuwa się swobodnie w obie strony i blokada nie działa . Od razu dodam , ze robię wszystko prawidłowo . Mam dwie końcówki z dziurkami i one się blokują bez problemu . Tylka ta po drugiej stronie zegarka nie chce się za nic zablokować .
Czy tylko w rachubę wchodzi reklamacja i mam nadzieje , ze tylko wymiana paska, czy tez można coś na to zaradzić ?

Użytkownik sipap edytował ten post 30 września 2020 - 16:06


#529 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 30 września 2020 - 18:43

Jeżeli uda mi się tylko wymienić pasek, to może być tak ze w sklepie( x- kom) może nie być tych pasków Sport z dziurkami . Widziałem ze oprócz tych droższych , maja takie chyba zapinane na dłoni przez rzep. Czy ktoś może na takie i mógłby napisać czy są wygodne?

#530 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 30 września 2020 - 19:03

Spróbuj najpierw założyć pasek odwrotnie, czyli część z dziurkami w miejsce części z tym klipsem. Może to nie problem paska tylko masz wadę samego zapięcia zegarka. Wtedy zostaje tylko serwis albo zwrot zegarka do sklepu jak był kupiony niedawno przez internet.

iPhone 15 Pro


#531 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 30 września 2020 - 19:25

Ja mam tak z jednym zamiennikiem. Z jednej strony sie trzymało, a z drugiej nie łapał wcale. Tylko jeden pasek czyli nie wada zegarka.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#532 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 01 października 2020 - 08:52

Oczywiście , ze wypróbowałem czy ta część paska z dziurkami łapie po obu stronach zegarka. Tak samo jak potwierdziłem , ze ta druga część nie łapie po żadnej .

#533 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 01 października 2020 - 22:31

To w takim razie wina paska. A te opaski z rzepem moim zdaniem są mega wygodne, właśnie w nich najczęściej chodzę  :).

 

PS Ktoś już zamawiał na Ali te nowe paski i mu przyszły?


Użytkownik Zireael edytował ten post 01 października 2020 - 22:33

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#534 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 04 października 2020 - 22:12

Potwierdziło się , ze to wina paska. Wymieniony cały zestaw( wraz z zegarkiem) na nowy i teraz pasek elegancko zablokował się w telefonie.
Czy można kupić jakies zamienniki ( nie na Ali) tych pasków na rzepy i tych skórzanych ?

#535 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 05 października 2020 - 07:59

A co chcesz o od tych z ali? Na rzepy są niemal 1:1 z oryginałem. Żaden "oficjalny" producent nie zrobi podróbki paska Apple bo byłby pozew.

Użytkownik Regiss edytował ten post 05 października 2020 - 08:01

iPhone 15 Pro


#536 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 06 października 2020 - 11:21

Nie żeby te z Ali były be. Chodzi mi o czas dostarczenia. Nie chce czekać kilku tygodni na dostarczenie .

#537 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 października 2020 - 11:21

O to to.

Kiedyś kupiłem podróbę Nike+ na Amazonie. Może i te się pojawią jakoś niedługo.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#538 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 06 października 2020 - 12:33

Podróba Nike w moim przypadku z Alli rożni się tylko brakiem loga Nike. Reszta jakościowo nie odbiega od oryginału. Aczkolwiek jakby był oryginalny za 100zl, to bym kupił. Jeśli chodzi o rzepy, to tutaj już w ogolę praktycznie 1:1. 


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#539 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 06 października 2020 - 13:34

Mam kilka opasek a Ali - jedna była węższa. Wszystkie są luźniejsze (mocowanie w zegarku) niż oryginalny pasek, ale się zatrzaskują i trzymają. Wszystkie ładnie wyglądają, jedna zaczęła się siepać.



#540 Aszyn

Aszyn
  • 21 postów

Napisano 08 października 2020 - 19:03

Mi dziś przyszła paczka pasków z Ali. Milanese wziąłem dwa i są najlepsze, najładniejsze. Do gwiezdnej szarości najładniejszy jest kolor black.
Dobrze pasuje też pasek typu Nike plus.
Kupiłem także dwa paski, czarny i granatowy, solo loop i na mnie wersja M jest za luźna (mam nadgarstek o obwodzie 17cm). Wg nich M jest od 16cm i się rozciąga do 20cm, ale ja twierdzę, że M zaczyna się od 18-19cm. Jak ktoś ma 19cm w górę to może myśleć o rozmiarze M, gdyby ktoś chciał to mogę mu za symboliczne kilka złotych podesłać paski solo loop bo mi się nie przydadzą.

Następne do zamówienia będą paski plecione solo loop, ale tylko wersja S.

Jeszcze dwa paski muszę sprawdzić, ale dotychczas wszystkie działają lepiej lub gorzej (minimalne nierówności na krawędziach połączenia).

#541 Patryk_MAY

Patryk_MAY
  • 11 postów

Napisano 08 października 2020 - 20:20

Aszyn możesz podesłać linka z którego zamawiałeś paski? Szczególnie te Nike+ ale inne też bym sprawdził. Ja do tej pory zamawiałem ze sklepu (ale oryginalnego) URVOI.

#542 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 12 października 2020 - 13:21

Właśnie przyszła oryginalna opaska solo. Granat. Śliczna. W dotyku super miła. W porównaniu z wrażeniem jakie miałem z filmów YT, jest mniej elastyczna, ale wkładanie na rękę nie jest problem.

 

W kwestii rozmiaru - z rad Apple wychodził mi rozmiar 6. Zamówiłem 6, ale po kilku filmach na YT zmieniłem na 5. Jak założyłem 5 na rękę to w pierwszej chwili wydała się wręcz luźna, ale minęło kilka chwili więcej i do takiego poziomu luzu się przyzwyczaiłem. Wydaje się idealna. 

 

Produkt jest fajny, ale Apple zrobi na nim interes tylko dzięki temu, że cena to 199 PLN, a kosz produkcji pewnie 7 :) i dzięki temu będzie można obsłużyć zwroty. Bo gdybym kupił 6, to pewnie bym zwrócił.

 

P.S. czerwony zegarek z granatowym paskiem wygląda świetnie!

 

P.S.2 Dla testu zamówiłem jeszcze plecioną opaskę solo, ale to już z Ali - zobaczymy....


Użytkownik WojtekWojtek edytował ten post 12 października 2020 - 13:24


#543 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 października 2020 - 21:03

Skąd zamówiłeś tę plecioną, @WojtekWojtek? W sensie poproszę o linka do sklepu.
Ja wziąłem od @Aszyna tę M i na mnie, okazało się, też jest za duża, więc chcę kupić plecione S. Najwyżej wyrzucę/oddam znajomym za piwo, to jakieś śrubki kosztuje.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#544 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 16 października 2020 - 22:24

Ja zamówiłam ze sklepu Crested, ale po przeczytaniu „pytań” kupujących mam pewne wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, biorąc właśnie od nich - w ostatnim czasie dużo osób się skarżyło, że sprzedawca się nie odzywa, że nie wysyła paczek, że daje fejkowe numery trackingowe (a tak naprawdę nie wysyła) i wstawia fejkowe opinie... Niestety te negatywne głosy zaczęły się pojawiać, jak już dostałam numer przesyłki, więc nie mogłam anulować zamówienia. Cała ta sytuacja wydaje mi się dziwna, bo raczej to był jeden z pewniejszych sklepów, a i samych zamówień na tą opaskę mają grubo ponad 10000... Zobaczymy, co z tego wyjdzie.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#545 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 16 października 2020 - 22:58

Skąd zamówiłeś tę plecioną, @WojtekWojtek? W sensie poproszę o linka do sklepu.
Ja wziąłem od @Aszyna tę M i na mnie, okazało się, też jest za duża, więc chcę kupić plecione S. Najwyżej wyrzucę/oddam znajomym za piwo, to jakieś śrubki kosztuje.

Może lepiej, bym pochwalił się jak dostanę. To był randomowy sklep na Ali.



#546 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 16 października 2020 - 23:03

Ja zamówiłam ze sklepu Crested, ale po przeczytaniu „pytań” kupujących mam pewne wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, biorąc właśnie od nich - w ostatnim czasie dużo osób się skarżyło, że sprzedawca się nie odzywa, że nie wysyła paczek, że daje fejkowe numery trackingowe (a tak naprawdę nie wysyła) i wstawia fejkowe opinie... Niestety te negatywne głosy zaczęły się pojawiać, jak już dostałam numer przesyłki, więc nie mogłam anulować zamówienia. Cała ta sytuacja wydaje mi się dziwna, bo raczej to był jeden z pewniejszych sklepów, a i samych zamówień na tą opaskę mają grubo ponad 10000... Zobaczymy, co z tego wyjdzie.


Te ze sklepu crested to nie materiałowe opaski, tylko gumowe imitacje tych splotów. Widać na zdjęciach od kupujących i komentarzu.

iPhone 15 Pro


#547 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 października 2020 - 23:35

Coraz bardziej nie lubię idei tego całego Aliexpress.

Założyłem dziś nawet konto, ale nie mogę się zalogować, bo dostaję 500 i jakiś komunikat po chińsku ;-)

Podróbę paska Nike kupiłem normalnie, na amazon.de, ale tam póki co są paski 'materiałowe' w jakieś przykre panterki dla pener albo coś takiego :(

Edit:

o, teraz mnie niby wpuściło, a potem się każe zalogować 'seller account' i nie ma opcji pominięcia tego.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#548 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 17 października 2020 - 14:47

Coraz bardziej nie lubię idei tego całego Aliexpress.

Założyłem dziś nawet konto, ale nie mogę się zalogować, bo dostaję 500 i jakiś komunikat po chińsku ;-)

Podróbę paska Nike kupiłem normalnie, na amazon.de, ale tam póki co są paski 'materiałowe' w jakieś przykre panterki dla pener albo coś takiego :(

Edit:

o, teraz mnie niby wpuściło, a potem się każe zalogować 'seller account' i nie ma opcji pominięcia tego.

 

 

Pobierz apke na iOS i nie będziesz mieć problemów.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#549 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 15:31

Nie lubię kupować z apek. Na komputerze z większym ekranem lepiej widać produkty.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#550 kamil27

kamil27
  • 2 postów

Napisano 17 października 2020 - 15:34

Ja zamówiłam ze sklepu Crested, ale po przeczytaniu „pytań” kupujących mam pewne wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, biorąc właśnie od nich - w ostatnim czasie dużo osób się skarżyło, że sprzedawca się nie odzywa, że nie wysyła paczek, że daje fejkowe numery trackingowe (a tak naprawdę nie wysyła) i wstawia fejkowe opinie... Niestety te negatywne głosy zaczęły się pojawiać, jak już dostałam numer przesyłki, więc nie mogłam anulować zamówienia. Cała ta sytuacja wydaje mi się dziwna, bo raczej to był jeden z pewniejszych sklepów, a i samych zamówień na tą opaskę mają grubo ponad 10000... Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Ja też zamówiłem opaskę w tym sklepie. Jak zobaczyłem opinie, że jest to pasek gumowy, a nie opaska pleciona pomimo, że przesyłka została wysłana napisałem do chińczyka, żeby nie wysyłał mi paczki bo towar nie jest zgodny z opisem który był  w chwili składania zamówienia. Dodałem, że będę żądał zwrotu pieniędzy i wystawie mu negatywną opinię. Odpisał mi że, anulował zamówienie i zwróci pieniądze przez paypal. Faktycznie zamówienie zostało anulowane i teraz czekam na zwrot środków. A to jego odpowiedz, dziś rano: friend. I intercepted the shipment of the order, we will refund you via paypal, ok?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych