Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#376 Patryk_MAY

Patryk_MAY
  • 11 postów

Napisano 25 lutego 2019 - 22:35

Ja szukałem czegoś w co mógłbym ubrać zegarek kiedy będę się wspinał na ściance wspinaczkowej lub w skałach i po aktywności mógłbym ściągnąć. Normalnie zegarek nosze nagusieńki bo nie jestem w stanie przeżyć żadnej folii czy szkła na nim.

Prawdopodobnie skończy się na zakupie casa od Spigen’a bo on właśnie chroni tez wyświetlacz.
https://www.spigen.com/collections/apple-watch/products/apple-watch-series-4-44mm-case-tough-armor?variant=9521426497583

#377 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 28 lutego 2019 - 21:31

Hej,

 

Czy ktoś używa pasków skórzanych firmy Tech-Protect? Wiadomości na temat działalności tej firmy są znikome, paski wyglądają na zdjęciach identycznie jak te z Aliexpress po 10 dolarów tylko cena w Polsce rzecz jasna oscyluje w okolicach 100 zł. Sprzedawane są niby w sklepie myapple.pl więc nikt nam chyba tutaj dziadostwa nie wciska? ;) 

 

Ewentualnie może ktoś polecić dobre paski skórzane w kategorii cena/jakość? 

 

Dzięki!


Użytkownik dawsze edytował ten post 28 lutego 2019 - 21:32


#378 kostner

kostner
  • 302 postów

Napisano 07 marca 2019 - 20:42

Dostałem dzisiaj czarny pasek na rzep z ofery aliexpress, którą ktoś wcześniej dodawał. Jakościowo bardzo dobrze, nie spodziewałem się tego za 9 zł. Na minus tylko to, że nie są w ogóle rozciągliwe, tak jak oryginalne opaski sportowe Apple. https://imgur.com/a/4fHrD27



#379 Newstad

Newstad
  • 665 postów

Napisano 21 marca 2019 - 10:39

Ja zamówiłem 11.03 na AliExpress dwa paski Urvoi od oficjalnego sprzedawcy i 19.03 już je miałem u siebie. Materiał paska jest nie do odróżnienia od oryginalnego "sport loop" - tak samo się rozciąga, jest dokładnie taki sam w dotyku, rzepy również są identyczne. Na pierwszy rzut oka - rewelacja, zakup miesiąca; nic, tylko zamówić jeszcze z dziesięć. Diabeł jednak tkwi w szczegółach - plastikowy zaczep (ten przy którym reguluje się długość paska) siedzi dość luźno w zegarku. Widać to jedynie patrząc od strony zegarka i w sumie w niczym to nie przeszkadza, ale jednak gdzieś tam w głowie pojawia się obawa czy pasek nie wysunie się sam z zegarka w najmniej spodziewanym momencie. Problem dotyczy obydwu pasków (chociaż jeden siedzi ciaśniej) i tylko zaczepu z regulacją długości paska. Mimo, że paski wyglądają rewelacyjnie, to chyba wyleczyłem się z zamienników.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Urvoi.jpg   322,51 KB   0 Ilość pobrań


#380 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 23 marca 2019 - 08:29

Zamówiłem wczoraj z Ali kilka różnych pasków, różne firmy. Ceny przyzwoite (szanujmy się, bo 250 z pasek szmaciankę z Apple to odklejenie totalne). Zobaczę jak z jakością i dam znać. Mój ori z zegarkiem szmacianka (opaska sportowa w kolorze czarnym) po kilku miesiącach słabo trzyma na rzepach. Nie mam zamiaru kupować ori, żeby po 4 - 5 miesiącach znowu mieć problem. 



#381 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 23 marca 2019 - 16:01

To prawda, że paski od Apple są drogie (przynajmniej jak na warunki krajowe), jednak używając ich mamy pewność, że zegarek niespodziewanie nie znajdzie się na ziemi lub podłodze, a także, iż nie mamy na ręce materiału/tworzywa nieznanego pochodzenia (chodzi w końcu o nasze zdrowie). Nie jestem w stanie zrozumieć jak można najpierw wydać relatywnie dużą kasę na Apple Watch, by później „przystrajać” go w wątpliwej jakości paski...

#382 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 23 marca 2019 - 17:55

Proszę w takim razie o dokładne informacje, jakie komponenty ma ori pasek z Apple, porównam z tym, co oferuje Chińczyk. Paski nie są drogie jak na warunki krajowe, one po prostu są drogie, a to zwykła szmacianka czy guma. Jestem prawie pewien, że to co oferuje Chińczyk to w 98% to samo co daje Apple. Ja nie jestem w stanie zrozumieć, jak można być zadowolonym z paska za 250 złotych i jeszcze mówić o gwarancji, że nie spadnie. Pominąłeś fragment w którym napisałem, że moje rzepy słabo trzymają, czy nie pasuje to do Twojej narracji? Jeżeli Ci to odpowiada - wal do cortland i kup sobie 10 różnych pasków. W końcu, to tylko 2500, więc nie tak dużo - a masz pewność, że chodzi w oryginale Apple o wartości 0,2$. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można pisać takie pierdoły o "tworzywach nieznanego pochodzenia" i " zegarek niespodziewanie nie znajdzie się na ziemi lub podłodze".


Użytkownik towal edytował ten post 23 marca 2019 - 17:57

  • lousylucky lubi to

#383 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 24 marca 2019 - 11:45

Dokładnie, uważam, że 250 zł to rozbój w biały dzień. Nawet w innych krajach, gdzie stosunek do zarobków jest inny, to jest przesada, że marża jest tak ogromna, w masowej produkcji koszt produkcji to dziesiętna część dolara. 


Użytkownik lousylucky edytował ten post 24 marca 2019 - 11:45

Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#384 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 24 marca 2019 - 11:58

Czesć szukam bransolety do AW4 40mm w kolorze czarnym, bardzo podobają mi się te panelowe. Szukam zamiennika w miare przystenej cenie.

Ktoś zamawiał miał styczność? Możecie coś polecic?



#385 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 marca 2019 - 12:05

Wyżej na poprzednich stronach masz linka od koleżanki Zirael z AliExpress. Też ją kupowałem do aw3 (42mm). Wykonanie pierwsza klasa, właśnie w kolorze czarnym. Ale nie bardzo mi odpowiada. Sama bransoleta jest masywna i ciężka i w połączeniu z lekkim zegarkiem dziwnie to czuć na ręku.

iPhone 15 Pro


#386 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 24 marca 2019 - 12:48

Niestety klikam w link i wyswietla mi głowna strone;/ Gdyby ktoś mial namiar na ta aukcje bardzo bym prosił o linka



#387 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 marca 2019 - 13:07

Wpisz w Google nr aukcji
32857160595 i wyskoczy.

iPhone 15 Pro


#388 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 24 marca 2019 - 17:36

Ja zamówiłem 11.03 na AliExpress dwa paski Urvoi od oficjalnego sprzedawcy i 19.03 już je miałem u siebie. Materiał paska jest nie do odróżnienia od oryginalnego "sport loop" - tak samo się rozciąga, jest dokładnie taki sam w dotyku, rzepy również są identyczne. Na pierwszy rzut oka - rewelacja, zakup miesiąca; nic, tylko zamówić jeszcze z dziesięć. Diabeł jednak tkwi w szczegółach - plastikowy zaczep (ten przy którym reguluje się długość paska) siedzi dość luźno w zegarku. Widać to jedynie patrząc od strony zegarka i w sumie w niczym to nie przeszkadza, ale jednak gdzieś tam w głowie pojawia się obawa czy pasek nie wysunie się sam z zegarka w najmniej spodziewanym momencie. Problem dotyczy obydwu pasków (chociaż jeden siedzi ciaśniej) i tylko zaczepu z regulacją długości paska. Mimo, że paski wyglądają rewelacyjnie, to chyba wyleczyłem się z zamienników.

 

Z zaczepami w zamiennikach bywa różnie i jest to w pewnym sensie loteria, co nie znaczy, że nie można dobrze trafić :). Ja kupowałam wiele pasków z Chin (w tym właśnie Urvoi) i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby któryś trzymał się źle bądź niepewnie.

 

To prawda, że paski od Apple są drogie (przynajmniej jak na warunki krajowe), jednak używając ich mamy pewność, że zegarek niespodziewanie nie znajdzie się na ziemi lub podłodze

 

Jak się kupuje jakikolwiek pasek to moim zdaniem pierwsze, co powinno się zrobić przez założeniem zegarka na rękę, to sprawdzenie, czy oba zaczepy trzymają pewnie i czy nic się nie wysuwa... Na 12 pasków mam 2 oryginalne (jeden z kompletu, a drugi kupiłam razem z zegarkiem) i nie widzę sensu kupowania oryginałów - jak mi się znudzi lub zniszczy, to mogę bez żalu wywalić i zamówić kolejny. Naprawdę można trafić bardzo dobrej jakości zamienniki - powiem więcej, niektórych bez lupy nie odróżnisz od oryginału ;).

 

Wyżej na poprzednich stronach masz linka od koleżanki Zirael z AliExpress. Też ją kupowałem do aw3 (42mm). Wykonanie pierwsza klasa, właśnie w kolorze czarnym. Ale nie bardzo mi odpowiada. Sama bransoleta jest masywna i ciężka i w połączeniu z lekkim zegarkiem dziwnie to czuć na ręku.

 

Właśnie miałam pisać o tej bransolecie :). Jeśli komuś nie przeszkadzają dość ciężkie bransolety (wiadomo - jedni lubią, inni nie bardzo ;)), to jest to bardzo dobry wybór, który nie kosztuje miliona monet (a coś około 40 zł) :D. Ciekawi mnie, czy Apple ma w ogóle jakiś popyt na te swoje bransolety za prawie 3k :P. Z tych pasków nylonowych z klamerką widzę, że zrezygnowali - szkoda, były całkiem fajne.

 

Niestety klikam w link i wyswietla mi głowna strone;/ Gdyby ktoś mial namiar na ta aukcje bardzo bym prosił o linka

 

Na tym forum niektóre linki (głównie Allegro i Aliexpress) nie działają prawidłowo... Aby wyświetlić linka, masz parę sposobów. Możesz wyszukać aukcję po jej numerze (tak jak zrobił to Regiss). Możesz też skopiować adres odnośnika, otworzyć nową kartę, kleić link (ale nie klikać "enter") i wywalić wszystko, co masz przed "deeplink". Wtedy zadziała :).


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#389 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 24 marca 2019 - 17:54

Liczę w takim razie na szybką dostawę Urvoi. W sumie za 44$ zamówiłem 12 pasków, ekran ochrony i stojak do ładowania. Widzę, że na Ali dobre ceny. Gearbest i reszta przynajmniej x2-3.

#390 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 26 marca 2019 - 20:06

hej!

bede zamawial w cortlandzie AW4 i do wyboru mam 2 paski:

1) pasek sportowy

2) opaska sportowa

 

Zegarek udalo mi sie pomacac jakis czas temu w ispot gdzie zalozony byl pasek sportowy (gumowy). Odczucia spoko. Jednak ciekaw jestem tej opaski, ktorej nie mialem okazji zobaczyc na oczy ani tymbardziej pomacac. Ktory polecilibyscie na poczatek? (wiadomo inne dokupie sobie na aliexp). 

Czy lepiej kupic apple'owski pasek a podrobke na ali czy odwrotnie - opaska oryginalna, pasek chinszczyzna. Nie wiem jak odpowiednio z jakoscia tych paskow z aliexpress.

 

Pozdro


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD

#391 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 marca 2019 - 20:11

Lepiej kup oryginalny gumowy bo te podróbki są słabe, inny silikon, bardziej gumowany, klei się kurz i inny syf bardzo szybko. Sportowe opaski są niemal identyczne, podróbki sprawują się świetnie i można spokojnie kupować.

Użytkownik Regiss edytował ten post 26 marca 2019 - 20:11

iPhone 15 Pro


#392 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 26 marca 2019 - 22:04

dzieki za info!

Problem tez rozwiazal sie sam - biore jednak Serie 3, 42mm. Dla moich potrzeb 3ka styknie :)


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD

#393 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 28 marca 2019 - 07:16

Za Waszymi poleceniami (wczesniejsze watki z linkami do ali) kupilem pare paskow, m.in. Milanese ciemny, kilka nylonowych i jeden skorzany, ktory mi sie najbardziej podoba z calego zestawu :)


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD

#394 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 01 kwietnia 2019 - 21:22

Przyszedl pasek z Ali :) wyslane 27 marca, dzisiaj paczuszka w skrzynce :)) jakis express! Wysylka byla darmowa :))

 

PS: jak dla mnie jakosc bardzo dobra - szkoda przeplacac za paski Nomad :)

Załączone pliki


Użytkownik stasziek edytował ten post 01 kwietnia 2019 - 21:30

Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD

#395 tyrlas

tyrlas
  • 18 postów

Napisano 02 kwietnia 2019 - 08:50

Wczoraj mi doszły dwa paski z aliexpress. Jeśli chodzi o materiał jestem zadowolony. Moim zdaniem o wiele gorzej jest jeśli chodzi o zaczepy. Ten plastik widać jest słabej jakość,i bardzo słabo przylega do zegarka w szynach. Zamówiłem dwa paski i na obu to samo. W oryginale tez jest podobnie?

Załączone pliki


Użytkownik tyrlas edytował ten post 02 kwietnia 2019 - 08:51


#396 m-graficzny

m-graficzny
  • 477 postów

Napisano 02 kwietnia 2019 - 09:14

Nie. Widać, że zarówno zaczepy jak i sam pasek jest dużo gorszej jakości. Dodatkowo, zaczepy w oryginale nie są plastikowe i przylegają idealnie.

Fenix 6X Pro *** Apple Watch SS series 6 *** iPhone 11 Pro Max *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods Pro


#397 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 kwietnia 2019 - 09:33

Przyszedl pasek z Ali :) wyslane 27 marca, dzisiaj paczuszka w skrzynce :)) jakis express! Wysylka byla darmowa :))

PS: jak dla mnie jakosc bardzo dobra - szkoda przeplacac za paski Nomad :)

Wrzucisz linka proszę?

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#398 tyrlas

tyrlas
  • 18 postów

Napisano 02 kwietnia 2019 - 09:39

Nie. Widać, że zarówno zaczepy jak i sam pasek jest dużo gorszej jakości. Dodatkowo, zaczepy w oryginale nie są plastikowe i przylegają idealnie.

 

Dziekuje za konkretna odpowiedz,wlasnie pasek dla mnie bylby ok,jest bardzo lekki co uwazam akurat za plus. Ale zaczepy jednak musza byc metalowe,przy tak slabym plastiku odczucia sa fatalne.


Użytkownik tyrlas edytował ten post 02 kwietnia 2019 - 09:39


#399 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2019 - 10:06

Wczoraj mi doszły dwa paski z aliexpress. Jeśli chodzi o materiał jestem zadowolony. Moim zdaniem o wiele gorzej jest jeśli chodzi o zaczepy. Ten plastik widać jest słabej jakość,i bardzo słabo przylega do zegarka w szynach. Zamówiłem dwa paski i na obu to samo. W oryginale tez jest podobnie?

Straszne dziadostwo kupiłeś (no offence). Mam kilka pasków z Ali i każdego mocowanie jest idealne. Wyrzuć to i zamów coś innego, ja bym się bał tego używać.



#400 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 02 kwietnia 2019 - 10:25

Straszne dziadostwo kupiłeś (no offence). Mam kilka pasków z Ali i każdego mocowanie jest idealne. Wyrzuć to i zamów coś innego, ja bym się bał tego używać.

Po czym wnioskujesz, ze to dziadostwo?:)


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych