Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#351 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 14 stycznia 2019 - 12:38

 Dzięki za info. Pasek został właśnie zamówiony :)

Drobiazg. W piątek odebrałem oliwkowy nylon z Monoweara. Wyglądaj jak zwykle zjawiskowo. Ale jeden drobny minusik: na fotach widać że w przypadku AW4 44MM paski robione z myślą o poprzednich AW 42 MM mają milimetrowe rozjazdy na zaokrąglonych rogach AW4. Widzę to na zdjęciach, praktycznie nie widzę jak patrzę na nadgarstek.

 

m6SsUVC.jpg

 

h43R39S.jpg


Użytkownik rees edytował ten post 14 stycznia 2019 - 12:39


#352 guzik1

guzik1
  • 26 postów

Napisano 17 stycznia 2019 - 12:25

Drobiazg. W piątek odebrałem oliwkowy nylon z Monoweara. Wyglądaj jak zwykle zjawiskowo. Ale jeden drobny minusik: na fotach widać że w przypadku AW4 44MM paski robione z myślą o poprzednich AW 42 MM mają milimetrowe rozjazdy na zaokrąglonych rogach AW4. Widzę to na zdjęciach, praktycznie nie widzę jak patrzę na nadgarstek.

 

m6SsUVC.jpg

 

 

Może trochę nie w temacie. Czy mógłbyś mi podać jaka tarcza jest wyświetlana. Mam ten zegarek od dwóch tygodni i nie mogę znaleźć żadnej tarczy gdzie mógłbym zmienić kolor wszystkich wskazówek (można zmienić kolor wskazówki sekundnika). Z góry dziękuję za pomoc.



#353 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 17 stycznia 2019 - 15:25

Jak nie masz steel to nie będzie chyba ;-(



#354 m-graficzny

m-graficzny
  • 477 postów

Napisano 17 stycznia 2019 - 15:25

Ta tarcza tylko w AW LTE


Fenix 6X Pro *** Apple Watch SS series 6 *** iPhone 11 Pro Max *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods Pro


#355 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 19 stycznia 2019 - 11:27

Może trochę nie w temacie. Czy mógłbyś mi podać jaka tarcza jest wyświetlana. Mam ten zegarek od dwóch tygodni i nie mogę znaleźć żadnej tarczy gdzie mógłbym zmienić kolor wszystkich wskazówek (można zmienić kolor wskazówki sekundnika). Z góry dziękuję za pomoc.

Tak, to tarcza explorer z wersji LTE - mi się najbardziej podoba bo jest minimalistycznie prosta. 



#356 guzik1

guzik1
  • 26 postów

Napisano 21 stycznia 2019 - 09:57

Tak, to tarcza explorer z wersji LTE - mi się najbardziej podoba bo jest minimalistycznie prosta. 

Dziękuję za informację. Myślałem, że jest różnica jeśli chodzi o tarcze tylko pomiędzy wersjami nike+ i resztą. Trochę słabo wypadają możliwości konfiguracji tych tarcz, nie można zmieniać kształtu wskazówek, ani ich koloru, ani dograć innych tarcz - to spore ograniczenie jak na zegarek.



#357 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 02 lutego 2019 - 23:14

Mam takie pytanie powiązane z paskami do AW - gdzie je trzymacie? Luzem w szufladzie czy w jakimś pudełku albo na jakimś wieszaku / stojaku? Chciałabym mieć swoje paski trochę bardziej pod ręką (niekoniecznie luzem, trochę za dużo ich mam) i szukam inspiracji :D.

 

A tak już nawiązując do tematu - z Chin lecą do mnie 4 paski do AW. Dwa dla mnie (czerwona i limonkowa opaska sportowa) i dwa dla taty (szara opaska i czarna bransoleta panelowa). Jak dojdą i będzie ok, to podzielę się zdjęciami, linkiem i wrażeniami :D.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#358 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2019 - 23:03

Szukam bransolety panelowej lub mediolańskiej do AW44 w kolorze space gray. Na allegro oferty po kilkadziesiąt PLN, warto? Ktoś coś poleci? Jak wagowo wypada panelowa w porównaniu do mediolańskiej? 


Użytkownik GIZIU edytował ten post 10 lutego 2019 - 23:04

  • damianmajk lubi to

#359 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lutego 2019 - 14:41

Szukam bransolety panelowej lub mediolańskiej do AW44 w kolorze space gray. Na allegro oferty po kilkadziesiąt PLN, warto? Ktoś coś poleci? Jak wagowo wypada panelowa w porównaniu do mediolańskiej?


Mam mediolańską Space Gray właśnie z Allegro - Tech-Protect. Kupiłem pod koniec października, korzystam codziennie i w sumie jest Ok. Magnes trzyma mocno, zapięcia do AW też dają radę, trochę kolor od spodu zaczął się delikatnie wycierać, ale jak masz założoną na rękę to tego nie widać.

#360 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 11 lutego 2019 - 21:02

Szukam bransolety panelowej lub mediolańskiej do AW44 w kolorze space gray. Na allegro oferty po kilkadziesiąt PLN, warto? Ktoś coś poleci? Jak wagowo wypada panelowa w porównaniu do mediolańskiej? 

Ja zamówiłam dla taty taką bransoletę panelową za około 40 zł (też ma AW4 Space Gray, kolor bransolety wybrałam czarny): https://pl.aliexpres....242b5c0fIK4st6

Niestety na razie nic więcej się na jej temat nie mogę wypowiedzieć poza tym, że (wnioskując po zdjęciach) nie wygląda źle, bo jeszcze do mnie nie dotarła - na trackingu na razie jest dopiero we Francji :(.

Mam takie pytanie powiązane z paskami do AW - gdzie je trzymacie? Luzem w szufladzie czy w jakimś pudełku albo na jakimś wieszaku / stojaku? Chciałabym mieć swoje paski trochę bardziej pod ręką (niekoniecznie luzem, trochę za dużo ich mam) i szukam inspiracji :D.

A tak powtarzając pytanie - ktoś coś?


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#361 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lutego 2019 - 21:17

Zastanawiałem się nad tym etui do pasków, ale za dużo tam nie wrzucisz.

https://www.monowear...ant=21851155207

#362 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 11 lutego 2019 - 21:27

Ciekawe, ale u mnie się nie sprawdzi - musiałabym takie ze 4 kupić :D. Na chwilę obecną mam 10 pasków, dwa są w drodze, a jak mi coś wpadnie w oko to mogę się nie powstrzymać przed zakupem... zwłaszcza, że na Aliexpress te paski nie są w wygórowanej cenie :D.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#363 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lutego 2019 - 21:37

Ciekawe, ale u mnie się nie sprawdzi - musiałabym takie ze 4 kupić :D. Na chwilę obecną mam 10 pasków, dwa są w drodze, a jak mi coś wpadnie w oko to mogę się nie powstrzymać przed zakupem... zwłaszcza, że na Aliexpress te paski nie są w wygórowanej cenie :D.


No Ali faktycznie jest dużo ciekawych pasków - to racja, ale dla mnie czas oczekiwania to masakra. Zamawiałem kiedyś do Garmina Fenixa, to z 2 msc. to szło, nawet zapomniałem, że kupiłem :)

#364 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 lutego 2019 - 09:43

Zamówiłem dwa paski Nomad - czarne, jeden Traditional, a drugi Modern. Jak już odbiorę, to dam znać jaka jest ich jakość. Trochę poczytałem i są różne opinie, większość jednak pozytywna. Zobaczymy... :)



#365 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 13 lutego 2019 - 20:18

Ja mam modern brazowy od kilku miesiecy, moze byc :-) (i etui do xs przy okazji tego samego koloru)
  • damianmajk lubi to

#366 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 14 lutego 2019 - 11:02

Zamówiłem dwa paski Nomad - czarne, jeden Traditional, a drugi Modern. Jak już odbiorę, to dam znać jaka jest ich jakość. Trochę poczytałem i są różne opinie, większość jednak pozytywna. Zobaczymy... :)

Mam brązowym modern strap i o ile wykonanie jest świetne, tak jakoś nie chce mi się go nosić :) Może dlatego że ma dosyc duże klamry / zaczepy do watcha przez co zegarek robi się bardziej prostokątny  i jakoś dziwnie mi się na niego patrzy. Ale może kwestia gustu. Wrzucę fotki wieczorem.


  • damianmajk lubi to

#367 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 lutego 2019 - 20:44

Mam brązowym modern strap i o ile wykonanie jest świetne, tak jakoś nie chce mi się go nosić :) Może dlatego że ma dosyc duże klamry / zaczepy do watcha przez co zegarek robi się bardziej prostokątny  i jakoś dziwnie mi się na niego patrzy. Ale może kwestia gustu. Wrzucę fotki wieczorem.

Dostałem już paski Nomad. Faktycznie jest tak, jak mówisz - zegarek robi się bardziej prostokątny. Ale jakość wykonania pasków bardzo dobra. Tylko ten Traditional ma według mnie "sztywniejszą" skórę, niż Modern.


Użytkownik damianmajk edytował ten post 21 lutego 2019 - 20:45


#368 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 23 lutego 2019 - 15:45

Przyszły mi wszystkie zamówione paski :P.

 

Bransoleta okazała się hitem - jest bardzo dobrze wykonana i dość ciężka, do tego najwyraźniej bardzo się tacie spodobała :). Wstawiam linka do zdjęcia: https://i.imgur.com/Eh0j5lF.jpg i do bransolety: https://pl.aliexpres....3da25c0f7kG7au

 

Opaski sportowe też wyglądają na fajniejsze niż któraś z ostatnich. Ta czerwona mnie urzekła :P. Zdjęcie: https://i.imgur.com/4v4ke1S.jpg i link: https://pl.aliexpres....3da25c0f7kG7au


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#369 kostner

kostner
  • 302 postów

Napisano 24 lutego 2019 - 08:47

@Zireael, te zaczepy dobrze trzymają, pasek nie jest "luźny"?



#370 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 lutego 2019 - 09:11

Bransoleta super ale z czymś takim na ekranie to bym nie wytrzymał 5 sekund i zerwał w cholere :P

iPhone 15 Pro


#371 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 24 lutego 2019 - 09:20

Heh faktycznie katastrofa, wolabym juz miec porysowany ekran ;-)

#372 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 24 lutego 2019 - 14:52

Bransoleta super ale z czymś takim na ekranie to bym nie wytrzymał 5 sekund i zerwał w cholere :P

To "coś" jest tam tylko tymczasowo, zresztą to folia z AW3, bo innej nie miałam pod ręką :P. Wcześniej ta folia była normalnie przyklejona i nie było tych bąbelków, ale jak przyszło szkło hartowane do zegarka, to ją zerwałam, bo z góry założyłam, że szkiełko będzie pasować - niestety po fakcie okazało się, że w pudełku było szkiełko, owszem, ale dla wariantu 40 mm... Więc przykleiłam folię z powrotem, założyłam spór na Ali, dostałam zwrot i zamówiłam drugie (już nie z Baseusa, a z Hoco) - teraz czekam na dostawę i jak tylko szkiełko do mnie przyjdzie, wtedy "to" z przyjemnością zerwę :P.

@kostner, dobrze trzymają wszystkie :). Do bransolety były jeszcze dołączone narzędzia w razie, gdyby trzeba było zmienić jej długość :).

Użytkownik Zireael edytował ten post 24 lutego 2019 - 15:11

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#373 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 lutego 2019 - 19:45

A ja nabyłem pasek Clayco, który dodatkowo zabezpiecza cały zegarek. Chwalę sobie i polecam

https://imgur.com/ix5Y4k0

https://imgur.com/2cbumzw

#374 Patryk_MAY

Patryk_MAY
  • 11 postów

Napisano 25 lutego 2019 - 09:49

A ja nabyłem pasek Clayco, który dodatkowo zabezpiecza cały zegarek. Chwalę sobie i polecam

https://imgur.com/ix5Y4k0

https://imgur.com/2cbumzw

 

Czy jest w nim jakaś ochrona ekranu?



#375 mariuszfmario

mariuszfmario
  • 55 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 lutego 2019 - 10:50

Nie, nakleiłem sobie folię. Ale to jest lepsze niż te wszystkie szkła, przez które dotyk działa jakby chciał a nie mógł.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych