Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Format i próba instalacji - komunikat "Nie można było znaleźć informacji o instalacji..."


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 crs88

crs88
  • 10 postów

Napisano 01 stycznia 2016 - 19:37

Dzień dobry, 

 

na początku przyznam się, że nie znam się kompletnie na tym :(
Zrobiłem format, chciałem zainstalować na nowo Yosemite, czytałem, że da się skasować zawartośc dysku, a następnie na nowo instalować OS X. No i skasowałem. 
A teraz pojawia mi się komunikat, że "Nie można było znaleźć informacji o instalacji dla tego komputera"...

 

I co ja mam teraz zrobic ? :( Da się to jakoś ogarnąć domowo, czy trzeba płacić serwisowi? 

 

Doczytałem, że przyczyną może być brak Yosemita w AppStore, przez co nie można go już pobrać.. Oczywiście, żzadnych kopii, usb, cd z OS X nie mam....

 

Proszę o pomoc. 

crs88



#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 02 stycznia 2016 - 01:00

Jeśli Yosemite nie masz na żadnym USB to musisz o nim zapomnieć. Pozostaje aktualizacja do El Capitan. Poszukaj sobie na forum Apple co piszą na ten temat. Wystarczy hasło "could not findd installation infomration for this machine". Z tego co ja wyczytałem czasem znaczenie ma nawet to czy podczas restartu przytrzymujesz cmd+R lub sam klawisz Option. Ktoś poleca się aby robić to przy użyciu Option bo przy pierwszej opcji jest błąd. Na ile to prawda nie wiem. Spróbować w twoim przypadku i tak nie zaszkodzi. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych