Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook 12" - blue spots na retinie


Najlepsza odpowiedź kraczo , 31 grudnia 2015 - 17:40

Jestem kolejnym zadowolonym klientem serwisu genius bar w apple store Leeds. Naprawa zajęła jeden dzień! Wymieniono mi całą pokrywę.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 27 grudnia 2015 - 13:46

Hej! Mam problem - podczas wlaczania komputera zauwazylem ze na ekranie są niebieskie plamki w jednej linii (jak na foto). Mam pytanie odnośnie napraw gwarancyjnych w Apple store genius bar (UK) . Czy oni mi mogą wymienić komputer odrazu na inny czy wezmą go do naprawy? Co prawda, te blue spoty mi nie przeszkadzaja w uzywaniu komputera ale mysle ze to jest zalążek  jakiegoś większego problemu z kartą graficzną.


 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#2 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudnia 2015 - 14:52

Hej! Mam problem - podczas wlaczania komputera zauwazylem ze na ekranie są niebieskie plamki w jednej linii (jak na foto).(...)

 

Mógłbyś jeszcze zamieścić to zdjęcie ;)


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#3 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 27 grudnia 2015 - 17:51

Mógłbyś jeszcze zamieścić to zdjęcie ;)

Dodalem jako zalacznik ale rzeczywiscie nigdzie tego niema - nie zauwazylem. Już dodaję

 

http://zapodaj.net/a...da9022.jpg.html

 

nie moglem zamiescic skryptem na forum


Użytkownik kraczo edytował ten post 27 grudnia 2015 - 17:52

 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 27 grudnia 2015 - 22:58

Hej! Mam problem - podczas wlaczania komputera zauwazylem ze na ekranie są niebieskie plamki w jednej linii (jak na foto). Mam pytanie odnośnie napraw gwarancyjnych w Apple store genius bar (UK) . Czy oni mi mogą wymienić komputer odrazu na inny czy wezmą go do naprawy? Co prawda, te blue spoty mi nie przeszkadzaja w uzywaniu komputera ale mysle ze to jest zalążek  jakiegoś większego problemu z kartą graficzną.

Genius bary wymieniały iPhone, iPady, iPody . O wymianie komputerów nie słyszałem.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#5 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 31 grudnia 2015 - 17:40   Najlepsza odpowiedź

Jestem kolejnym zadowolonym klientem serwisu genius bar w apple store Leeds. Naprawa zajęła jeden dzień! Wymieniono mi całą pokrywę.


 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#6 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 01 stycznia 2016 - 23:07

Czyli nawet w genius barze normalnie naprawiają, a nie wymieniają na nowe komputery.


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych