Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zrobić, aby po odblokowaniu zegarka ukazała się tarcza zegara?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filapple27

Filapple27
  • 2 postów

Napisano 14 grudnia 2015 - 22:19

Witam, od dziś jestem posiadaczem Apple Watch'a i mam 2 problemy.

Pierwszy z nich dotyczy tego,że przykładowo, gdy jestem w aplikacji wiadomosci,ekran zegarka wygaśnie po czym uniosę rękę w celu "obudzenia" Watch'a to dalej na ekranie widnieje aplikacja wiadomości, a nie tarcza zegara.Zmiana ustawien z poziomu iPhone'a nie pomaga.

Drugi kłopot, to to,że w chwili, gdy przyjdzie powiadomienie na zegarek, nie podświetla się on tylko daje znać poprzez wibrację lun dźwięk, ekran z tym powiadomieniem sie podswietla dopiero w chwili, gdy obrócę rękę,a nie od razu, kiedy powiadomienie przyjdzie.Czy mogę liczyć na pomoc?

Pozdrawiam



#2 oplaner

oplaner
  • 105 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 grudnia 2015 - 23:34

1. Zegarek powraca do tarczy zegara dopiero po kilku sekundach, gdy rzeczywiście będzie wiedział, że zakończyłeś korzystanie z danej aplikacji. No bo przecież mogłeś tylko na chwilę opuścić rękę, więc on jeszcze momencik trzyma dla Ciebie tę aplikację na wierzchu. 
2. To normalne. :)



#3 Filapple27

Filapple27
  • 2 postów

Napisano 15 grudnia 2015 - 00:21

Dzieki za odpowiedz, ale u mnie za kazdym razem jak zostawie na wiadomosci, to po podniesieniu reki wyswietla sie aplikacja wiadomosci, zamiast tarczy zegara.Odczekalem kilkukrotnie dobre 30 sekund i nic.


i z menu z aplikacjami rowniez nie wraca do tarczy



#4 oplaner

oplaner
  • 105 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 grudnia 2015 - 00:33

Zobacz ustawienia na zegarku:

Ustawienia -> Ogólne -> Obudź ekran -> ustaw Wznów w: tarcza zegara

Domyślam się, że tak właśnie masz, ale może warto odznaczyć i zaznaczyć kilka razy.


Sprawdziłem te Wiadomości u siebie i również dosyć długo trzyma na tej aplikacji. Przypuszczam, że i tak po jakimś czasie wraca do tarczy zegara. No ale i tak warto zawsze tę koronkę wcisnąć i wrócić ręcznie do zegarka - przynajmniej ja mam taki nawyk.



#5 ZatoR-ek

ZatoR-ek
  • 183 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 15:33

Mi osobiście Twoje dwa "problem" zupełnie nie przeszkadzają, wręcz są pomocne.


My kit: iMac 21,5 Mid 2011 & MBP 13,3 Touch Bar 2016 || iP 11 Pro Max 512 GB White & iP X 64GB Black || AW4 44mm GPS + Cellular




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych