Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Organizacja pamięci.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TvSuperStar

TvSuperStar
  • 364 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 grudnia 2015 - 20:24

Witam,

 

Chcialbym pobrac sobie najnowszego OSa na Maca majac mavericksa. No i problem jest taki, ze "brak pamieci". No, powiem tak... wkur... sie troche. Z Maca wyczyscilem praktycznie wszystkie zdjecia, wideo zadnego nie mam. A w danych dysku: zdjęcia zajmują 27GB, a filmy 15GB!!! O co chodzi? Gdzie ja mam niby te zdjecia i filmy? 

 

Pozdrawiam i lekko zazenowany prosze o pomoc...


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 grudnia 2015 - 20:50

Pewnie w archiwizacjach iPhonów, iPadów itp.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 TvSuperStar

TvSuperStar
  • 364 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 grudnia 2015 - 20:54

No wlasnie o to chodzi, ze nie! iPada nie ruszam od dwoch lat, a iPhone'a obecnie nie posiadam. Jest jakas opcja zeby zobaczyc to wszystko? Przeciez to jest smieszne, ze w bibliotekach nic nie mam, a w informacjach widnieje 125 na 128gb zapelnione i oczywiscie przez informacje nie mozna przejsc do katalogow, gdzie niby owe pliki sie znajduja.

 

E: Tak samo programy, w programach wszystko ma po kilkanascie, dziesiat mega, jeden ma wiecej niz 1GB chyba, a zapelnione jest 22GB programami  :blink:

 

+ inny problem, to taki, ze YouTube przestal mi dawac mozliwosc odtwarzania filmow w wyzszej jakosci niz 144p...


Użytkownik TvSuperStar edytował ten post 04 grudnia 2015 - 20:57

"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

#4 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 04 grudnia 2015 - 21:06

No wlasnie o to chodzi, ze nie! iPada nie ruszam od dwoch lat, a iPhone'a obecnie nie posiadam. Jest jakas opcja zeby zobaczyc to wszystko? 

 

 Darmowy DiskWave z zaznaczeniem w jego preferencjach "show hidden files" po wskazaniu dysku z boku i krótkim (około minuty powiedzmy) "skanowaniu" wskaże ci wielkość i miejsce poszczególnych plików. I jeszcze pokoloruje zależnie od wielkości.


Użytkownik Yellowfrog edytował ten post 04 grudnia 2015 - 21:16


#5 TvSuperStar

TvSuperStar
  • 364 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 grudnia 2015 - 22:02

Dzieki Yellowfrog, pomoglo :)


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

#6 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 grudnia 2015 - 22:07

No to napisz co zajmowało Ci to miejsce.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#7 TvSuperStar

TvSuperStar
  • 364 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 grudnia 2015 - 13:22

Stare biblioteki iPhoto glownie ;)


"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych