Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nagły problem ze współpracą AW z iPhone 6s


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mart.plax

mart.plax
  • 178 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 03 grudnia 2015 - 09:23

Apple Watcha posiadam już ponad miesiąc, w międzyczasie zmieniłam telefon i do tej pory nie było żadnych problemów zarówno z fukncjonowaniem tych urządzeń osobno, jak i sparowanych. Dzisiaj od rana zauważyłam, że AW nie "przejmuje" połączeń z iPhona, dotyczy to zarówno smsów, jak i telefonów - blokada zegarka była już zdjęta, zegarek cały czas na ręce. 
Pierwszy podstawowy odruch - wyłączenie i włączenie bluetooth na iPhonie, dalej nic. Restart urządzeń - dalej nic. No to ponowne połączenie urządzeń w parę. Odłączyłam AW od iPhona i tu pojawiają się schody, ponieważ na iPhonie nie ma już żadnego podłączonego AW, a zegarek wciąż wydaje się być podłączony, pokazuje jedynie ikonkę telefonu poza zasięiem. W tej sytuacji ani ręczne ani automatyczne parowanie nie wchodzi w grę, bo zegarek nadal myśli, że jest połączony do telefonu i nie reaguje ani pokazaniem tej pięknej święcącej kuli ani wyświetleniem informacji do ręcznego łączenia.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł co się nagle stało i jak to naprawić?



#2 Gustawus-OSL

Gustawus-OSL
  • 26 postów
  • Płeć:
  • SkądOslo

Napisano 09 grudnia 2015 - 19:43

Pozostaje ci "Wyzerować" zegarek, opcja dostępna w Ustawienia / Ogólne, i ponowna próba synchronizacji.


Pozdrawiam, Gustawus !





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych