Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dla niezdecydowanych Mac vs. Dell


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 25 kwietnia 2005 - 21:53

http://www.classic45...pensive_24.html

#2 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 25 kwietnia 2005 - 22:47

kumpel z boarda zlozyl sobie laptopa. padlem jak zobaczylem cene. niech mi ktos powie,ze jablka sa drogie... KLIKAJ

kazdy mowi,ze pecety sa tanie, skladaki powstaja jeden po drugim, a wszyscy marza o www.Alienware.com

#3 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 25 kwietnia 2005 - 23:54

Hueheh, Brawo chłopaki! Od siebie mogę dodać jeszcze, że zazwyczaj - to dotyczy już firm, instytucji, studiów, itp. - nie są w ogóle brane pod uwagę koszty nazwijmy to "eksploatacyjne" - czyli głównie serwis: usługi "profesjonalnego informatyka-cudotwórcy-windo-szamana", który wskrzesza soft od Billa oraz wymiana tego, co się przy okazji było spsuło z hardware'u. Były takie badanie i wykazały bardzo wyraźną oszczędność w skali roku na korzyść Apple. No i dochodzi od tego oczywiście SYSTEM. Pewnie że PCtowiec może sobie mówić i wykazywać, że to właściwie kwestia paru elementów, innej grafiki, takie tam bajery. Ale to znaczy mniej więcej tyle że nie wie o czym mowi, lub po prostu pier...li jak potłuczony :P

#4 TomkOx

TomkOx
  • 370 postów

Napisano 27 kwietnia 2005 - 10:35

To znajdź mi któryś z Jegomościów kartę nVidia Quadro do Mac... albo podaj ile kosztuje taka karta dla Mac... Wtedy też będę się nabijał.

#5 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 27 kwietnia 2005 - 14:42

od kiedy to zajmujesz sie 3D? :)

#6 TomkOx

TomkOx
  • 370 postów

Napisano 27 kwietnia 2005 - 15:21

od kiedy to zajmujesz sie 3D? :)

Na studiach miałem zajęcia z rzeźby. ;) Nawet podobało mi się. No, może poza
niezbyt przychylnym oddziaływaniem wszędobylskiej pod paznokciami
i wszystkobrudzącej gliny. Fakt że działania rzeźbiarskie nieźle dopalają wyobraźnię...
Zawsze rzeźbę traktowałem bardzo z boku przy np. malarstwie czy rysunku,
a się okazuje że wszystkie te działki nieźle się uzupełniają (Mimo że podstawą
działań plastycznych jest rysunek).
Chociaż tzw. CG [3D] w komputerze to fakt, że nie to samo co tradycyjne działania. ;)

#7 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 27 kwietnia 2005 - 23:50

ja kocham rzezbe :)

#8 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 28 kwietnia 2005 - 07:19

od kiedy to zajmujesz sie 3D? :)

A od kiedy to 3D jest zwiazane z Makami ? Zawsze prym w tej dziedzinie mialo SGI i PC.
A poza tym 3D to nie tylko Quadry.

#9 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 28 kwietnia 2005 - 08:34

No tak wypowiedzi tu sa takie jakby nie bylo Mayi albo LightWave na Mac'a nie wspominajac o Cinema 4D

#10 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 29 kwietnia 2005 - 14:38

oczywiscie,ze prym w 3D wioda piece z render farmami, ale w malych posthouse'ach pracuje sie na przyklad z combem maya/shake/pixelfarm/commotion + G5 nie wiem jak maya, ale shake od wersji 3.5 ma distributed rendering




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych