Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Wath Sport Space Gray 42 - odpadająca farba?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 Pluto27887

Pluto27887
  • 263 postów

Napisano 23 grudnia 2016 - 22:04

Dziś odebrałem, zegarek nowy w takim kwadratowym pudełku bez ładowarki i paska.
Telefon z wymienionym ekranem na gwaranacji ( niestety nie wymienili na nowego :( fefuba )

#27 greemsky

greemsky
  • 25 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 23:27

Dziś odebrałem, zegarek nowy w takim kwadratowym pudełku bez ładowarki i paska.
Telefon z wymienionym ekranem na gwaranacji ( niestety nie wymienili na nowego :( fefuba )

A u mnie cisza. Jutro do nich zadzwonię bo strasznie długo to trwa. Już 2 tyg.


iPhone 4s | iPhone 5s | iPhone 6s | iPod Classic | Apple TV 3 | iPad 4 | MacBook Pro Retina '15 Mid 2014 | Apple Watch Sport


#28 greemsky

greemsky
  • 25 postów

Napisano 31 grudnia 2016 - 13:12

Wczoraj odebrałem, nowy w małym pudełku.
IMG_6760.jpg


iPhone 4s | iPhone 5s | iPhone 6s | iPod Classic | Apple TV 3 | iPad 4 | MacBook Pro Retina '15 Mid 2014 | Apple Watch Sport


#29 Pluto27887

Pluto27887
  • 263 postów

Napisano 31 grudnia 2016 - 20:01

Czy może spotkaliście się z problemem wypadania synchronizacji zegarka z iPhonem? Raz na miesiąc jest tak że nie przychodzą powiadomienia na zegarek, a jednocześnie z zegarka przywołanie iPhone tez nie działa. Nie pomaga restart obu urządzeń. Wtedy muszę wyzerować zegarek i połączyć od nowa. Trochę irytujące. Początkowo myślałem ze problem leży po stronie któregoś z urządzeń, ale w między czasie wymieniłem iPhone 6 plusa na 6s plusa i wymieniali zegarek w cortlandzie. Problem pojawił się znów wczoraj.

#30 greemsky

greemsky
  • 25 postów

Napisano 01 stycznia 2017 - 18:47

Czy może spotkaliście się z problemem wypadania synchronizacji zegarka z iPhonem? Raz na miesiąc jest tak że nie przychodzą powiadomienia na zegarek, a jednocześnie z zegarka przywołanie iPhone tez nie działa. Nie pomaga restart obu urządzeń. Wtedy muszę wyzerować zegarek i połączyć od nowa. Trochę irytujące. Początkowo myślałem ze problem leży po stronie któregoś z urządzeń, ale w między czasie wymieniłem iPhone 6 plusa na 6s plusa i wymieniali zegarek w cortlandzie. Problem pojawił się znów wczoraj.

 

Nie miałem nigdy problemu z synchronizacją. Kiedyś Watch przestał odblokowywać mojego Maca, a po jakimś czasie wróciło i działa już dobrze.
Może załóż osobny wątek na forum, więcej ludzi to odczyta, może znajdzie się jakieś rozwiązanie.
Powodzenia.


iPhone 4s | iPhone 5s | iPhone 6s | iPod Classic | Apple TV 3 | iPad 4 | MacBook Pro Retina '15 Mid 2014 | Apple Watch Sport





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych