Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zarządzanie i praca na urządzenia firmy Apple....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 freakzz

freakzz
  • 81 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 listopada 2015 - 19:48

Witam,

 

 

Panowie i Panie, mam małą prośbę...   Chciałbym porównać zarządzanie i prace na urządzeniach APPLE, a tymi "innymi"  w firmie... 

 

(chce napisać pracę i potrzebuje tematu.. właśnie z tym związanego...  juz mam taki mętlik w głowie, że szook!)\

 

 

 

jezeli nie tu wpisalem to sorry  ^_^


iPhone X 64 GB, iWatch 6 + cellular, iPad (5 gen), iPad mini, Apple TV 4k


#2 evo_23

evo_23
  • 217 postów
  • SkądBytom

Napisano 19 listopada 2015 - 21:32

Większość aktualnych rozwiązań ma obsługę IOS i innych systemów. Samemu sprawdzałem rozwiązania od RIM i MS czyli Blackberry Esnterprise System i Microsoft Intuine. W mojej opini mają one bardzo podobne funkcjonalności np. blokowanie urządzeń przy zgubieniu, dystrybucja aplikacji, tworzenie strefy służbowej, wymuszanie odpowiednich polityk na urządzeniach. Ogólnie da się z tymi urządzeniami zrobić sporo.

 

Mam wrażenie, że w zależności od wielkości firmy jak masz małą do obskoczenia to lepiej Intuine, a jak średnią i dużą to lepiej walnąć się w BES.


  • Burczyk lubi to
"Hear What You've Been Missing"

#3 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 20 listopada 2015 - 10:11

Należy też zwrócić uwagę IBM Worx z obsługą Lotus Notes. Sprecyzuj co masz na myśli "zarządzanie" - urządzeniami, polityką bezpieczeństwa, oprogramowaniem. 

Zwróć uwagę, że wiekszość korporacyjnych rozwiązań jest cross-platform, więc nie ma znaczenia czy masz apple, android czy windows. Problemem jest tylko wiedza adminów. 

 

Pozzdro, aa



#4 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 grudnia 2015 - 21:34

Lotus Noteś, to ja już wolę od razu kulkę :P


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#5 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 12 grudnia 2015 - 23:43

Lotus Noteś, to ja już wolę od razu kulkę :P

Przyzwyczaj się - to IBM. A teraz mają z apple spółę i będą chcieli ograć microsoft z openoffice i lotus notesem (zamiast blackberry). Big Blue i Big Apple = Big Business:)

 

Pozzdro, aa


  • freakzz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych