Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Konwersja napisów IDX/SUB do SRT na Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 R3Mi_PL

R3Mi_PL
  • 60 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 05 listopada 2015 - 23:08

Witam,

Napotkałem odwieczny chyba problem, który pewnie ma większość użytkowników Mac'ów chcąca konwertować napisy.

Otóż posiadam pliki z napisami w formatach IDX oraz SUB i chciałbym je przekonwertować do formatu SRT.

Wiem, że są na to sposoby dla użytkowników Windows'a i istnieje bardzo dobry program, którego nazwy chwilowo nie pamiętam - a sam proces przy jego użyciu nie jest aż tak czasochłonny.

 

Niestety, z tego, co zdążyłem się zorientować, z Mac'ami sprawa wygląda o wiele gorzej.

Bardzo ciężko znaleźć program wystarczająco kompetentny do tego rodzaju zadania. Do tej pory natknąłem się jedynie na Jubler'a,

ale coś poszło nie tak, więc albo program się do tego nie nadaje, albo to ja coś źle robię.

Próbowałem korzystać również z programów online, które deklarują wywiązanie się z takiego zadania - bezskutecznie.

 

I tu pytanie do Was, a raczej prośba - czy ktoś zna/jest w stanie polecić jakiś naprawdę porządny program, działający pod Mac'iem z OSX 10.6.8 Snow Leopard,

który byłby w stanie profesjonalnie przekonwertować takie napisy do SRT?

Nie zależy mi specjalnie na tym, aby cały proces zajął mało czasu - ważne, żeby było dobrze i dokładnie.

Jeśli ktoś zna taki program i może mi przy okazji opisać w kilku punktach, jak go użyć, żeby uzyskać napisy, będę bardzo wdzięczny.

W innym wypadku, jeśli Jubler naprawdę to potrafi zrobić profesjonalnie, prosiłbym o instrukcję dla laika, w jaki sposób mogę z tego programu skorzystać.

 

Dzięki z góry!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych