Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacje / Gry dla APPLE TV4 / 4K


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 30 października 2015 - 23:36

Witam,

 

Wszystkie propozycje, pytania, sugesie dotyczące aplikacji dla ATV4 proszę pisać w tym temacie.

 

Dziękuję

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#2 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 31 października 2015 - 09:57

Witam, czy w ATV4 w  Radio intnieje możliwość wyszukanie dowolnej stacji, czy tylko proponowane stacje...jak mam w ATV2 ????



#3 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 31 października 2015 - 11:41

Jeszcze czekam na swoje nowe atv ale sadze ze temat radio bedzie dobrze rozwiązany ponieważ bedą aplikacje np. RMF FM.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#4 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 31 października 2015 - 12:16

Dzięki za założenie super tematu.Dla mnie niezbędne aplikacje to byłyby pogodowa np. AccuWeather, TVN Player, iPla, iPlex, Superfilm. Może i jakieś polskie podcasty. No i apki związane z automatyką domową współpracujące ze sprzętem np. D-Linka (webcam,inteligentne gniazdka itp)- łączące ATV4 jako centrum domowej rozrywki i zarządzania.



#5 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 31 października 2015 - 12:32

Mi chodzi o coś innego np. chcę znaleść Radio Olsztyn..lokalne radio....mam ręcznie przeszukać z listy kilka tysięcy stacji? rmf, zet, polskie radia są na listach gotowe. Mam SONOSA ZP90, a w nim bez problemów....



#6 kafkamr

kafkamr
  • 5 postów

Napisano 31 października 2015 - 16:45

Od początku kiedy używaM ATV korzystam jednocześnie z NAS (Synology) , dlatego czekam z niecierpliwością na Infuse z FireCore .



#7 cezdeville

cezdeville
  • 207 postów

Napisano 03 listopada 2015 - 12:55

W obrębie Apple TV działa już Top Charts, natomiast jeśli podobnie jak ja, nie macie jeszcze swojego urządzenia, to może Was zainteresować ta strona:
http://www.slidetopl...-apps-top-list/
Lista najlepszych aplikacji z możliwością podziału na płatne i darmowe oraz według kategorii. Już znalazłem dla siebie parę "must have", tylko jeszcze na sprzęt czekam... ;)

Użytkownik cezdeville edytował ten post 03 listopada 2015 - 13:02


#8 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 03 listopada 2015 - 13:26

W oczekiwaniu na infuse, szukam innej aplikacji dzięki której podpięty dysk do routera w technologi wi fi ac1900, będzie widoczny w @tv4 i będę mógł z niego oglądać filmy. Jest coś innego?


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#9 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 04 listopada 2015 - 10:25

Witam,

 

Dobra wiadomość dla tych którzy pytali o 3D.

 

Firma Pangea zaoferuje gry w formacie 3D.

 

http://pangeasoft.net/iphone/3dtv/

 

AirWings,

Bugdom 2,

Otto Matic,

Nanosaur 2

Nucleu

 

5002.jpg

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#10 Blowy

Blowy
  • 72 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 listopada 2015 - 13:25

W oczekiwaniu na infuse, szukam innej aplikacji dzięki której podpięty dysk do routera w technologi wi fi ac1900, będzie widoczny w @tv4 i będę mógł z niego oglądać filmy. Jest coś innego?

 

Niestety nic na tą chwilę nie ma, trzeba czekać na Infuse, miejmy nadzieje, że szybko to ogarną. Jest niby plex ale z tego co czytałem nie daje rady obsługiwać poprawnie wszystkich formatów Audio/Video.


Użytkownik Blowy edytował ten post 06 listopada 2015 - 13:27


#11 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 06 listopada 2015 - 22:40

Wychodzi na to, że Polsat i TVN mają gdzieś aplikacje na Apple TV, mimo wszystko nie żałuję zakupu.

http://www.spiderswe...d-apple-tv.html

#12 marcinj1975

marcinj1975
  • 92 postów

Napisano 07 listopada 2015 - 08:45

Od początku kiedy używaM ATV korzystam jednocześnie z NAS (Synology) , dlatego czekam z niecierpliwością na Infuse z FireCore .

nie musisz czekać są już aplikacje w appstorze, które pozwalają z synka odtwarzać pliki, atv pięknie wykrywa synology serwer czy ja to się tam nazywa, można przeszukiwać foldery (co przebiega o wiele sprawniej niż na atv2)  napisy (łącznie z polskimi znakami) działają wyśmienicie - są zaciągane z ze strony opensubtitles (po uprzednim zalogowaniu).

 

Także już teraz, na starcie atv 4 jest dużo bardziej uniwersalne niż atv 2 po złamaniu. Do innych streamerów nie porównuje, bo nie używałam (za wyjątkiem ras pi 2 -  szału nie zrobiło), ja jestem zadowolony. Jak dojdą polskie apki typu ipla, tvn player, netflix etc. to będzie można zapomnieć o linearnej tv.



#13 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 07 listopada 2015 - 11:24

nie musisz czekać są już aplikacje w appstorze, które pozwalają z synka odtwarzać pliki, atv pięknie wykrywa synology serwer czy ja to się tam nazywa, można przeszukiwać foldery (co przebiega o wiele sprawniej niż na atv2) napisy (łącznie z polskimi znakami) działają wyśmienicie - są zaciągane z ze strony opensubtitles (po uprzednim zalogowaniu).

Także już teraz, na starcie atv 4 jest dużo bardziej uniwersalne niż atv 2 po złamaniu. Do innych streamerów nie porównuje, bo nie używałam (za wyjątkiem ras pi 2 - szału nie zrobiło), ja jestem zadowolony. Jak dojdą polskie apki typu ipla, tvn player, netflix etc. to będzie można zapomnieć o linearnej tv.


Podaj jakie aplikacje są dobre i sprawdzone

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#14 zicki

zicki
  • 56 postów
  • SkądWiedeń

Napisano 08 listopada 2015 - 00:18

nie musisz czekać są już aplikacje w appstorze, które pozwalają z synka odtwarzać pliki, atv pięknie wykrywa synology serwer czy ja to się tam nazywa, można przeszukiwać foldery (co przebiega o wiele sprawniej niż na atv2)  napisy (łącznie z polskimi znakami) działają wyśmienicie - są zaciągane z ze strony opensubtitles (po uprzednim zalogowaniu).
 
Także już teraz, na starcie atv 4 jest dużo bardziej uniwersalne niż atv 2 po złamaniu. Do innych streamerów nie porównuje, bo nie używałam (za wyjątkiem ras pi 2 -  szału nie zrobiło), ja jestem zadowolony. Jak dojdą polskie apki typu ipla, tvn player, netflix etc. to będzie można zapomnieć o linearnej tv.


Na polskie serwisu typu vod nie ma co liczyc , bynajmniej w najblizszym czasie . Praktycznie kazdy serwis polski typu ipla tvn player hbo go mowi prosto ze nie ma w planach apek na atv4 .

Sam osobiscie sie jeszcze wstrzymalem z zakupem , jak wyjdzie kodi i infuse to wymienie juz wysluzone atv2

iPhone X 64 GB Silver ,iPad Air 2 16 GB, iPad Pro 9'7 32 GB ,MacBook 12”, MacBook Pro 15" /2016, Apple TV2, Apple TV4, Apple Watch steel series 1, AirPods


#15 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 08 listopada 2015 - 13:51

Nie mówi że nie ma w planach, tylko mówi, że nie teraz.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#16 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 08 listopada 2015 - 14:24

Co się dziwić, że Ipla,VOD czy TVN Player nie chcą zrobić apki na ATV4, skoro ich alikacje na IOS to jakaś kpina, a po ostatniej aktualizacji przestały działać? I tak reżimowe media dmuchają też i nas użytkowników sprzętu Apple

#17 Blowy

Blowy
  • 72 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 listopada 2015 - 20:44

Jak każdy zauważył obecnie w telewizji komercyjnej leci niezły chłam, niektóre programy wołają o pomstę do nieba. Jak na tabletach czy telefonach nie było problemu tak w przypadku Apple TV może to być jakieś zagrożenie dla telewizji kablowych i satelitarnych. Niebawem wejdzie Netflix, posiadanie TVN Player, Ipla czy HBO Go pozwala odciąć się zupełenie od abonamentu TV. Te wszystkie platformy telewizyjne mogą dostać po dupie, więc celowo może tego nie być.



#18 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 17 listopada 2015 - 13:30

Pluto TV i Filmbox wywalają mi się na atv4.

 

Pozzdro, aa



#19 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 20 listopada 2015 - 08:37

W oczekiwaniu na infuse, szukam innej aplikacji dzięki której podpięty dysk do routera w technologi wi fi ac1900, będzie widoczny w @tv4 i będę mógł z niego oglądać filmy. Jest coś innego?

 

jest. "Local-cast". Działa, polecam.



#20 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 20 listopada 2015 - 10:25

Filmbox zaczął działać. 

Jeśli radia lokalne to Jaromira Radio on TV - płatne ale działa. Można dodawać własne strumienie.

 

@Jaromir Kopp

Dodaj podcasty i zarobisz kuuuupe siana:)

 

 

Pozzdro, aa



#21 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 21 listopada 2015 - 18:34

Z tą kupą siana to trochę Cię poniosło. Z całym szacunkiem dla Jaromira którego cenię, to konkurencją dla jego aplikacji jest myTuner Free, gdzie tez są radia i podcasty z całego świata, w tym z Polski.

#22 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 22 listopada 2015 - 17:13

Działają wam filmy w aplikacji filmbox? Mi na iphone działają a na ATV4 nie, jest mały zakaz obok "play".


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#23 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 22 listopada 2015 - 18:33

Działają wam filmy w aplikacji filmbox? Mi na iphone działają a na ATV4 nie, jest mały zakaz obok "play".

 

Miałem to samo. Pomogło odtworzenie n@TV i wgranie wszystkiego on nowa.

 

 

Pozzdro, aa



#24 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 22 listopada 2015 - 18:49

Ok sprawdzę - dzięki

Edit: pomogło usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji.

Użytkownik EMU edytował ten post 22 listopada 2015 - 19:10

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#25 Blowy

Blowy
  • 72 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 grudnia 2015 - 21:18

Poszukuje jakiejś dobrej aplikacji do oglądania zdjeć z dysku sieciowego, ktoś trafił na coś ciekawego ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych