Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktywność - na nogach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sami_1

Sami_1
  • 80 postów

Napisano 18 października 2015 - 20:21

Witam,

od kilku dni obserwuję aktywność na AW. Kalorie jakoś tam liczy, ćwiczenie również (choć nie wiem jak). Na nogach cały czas pokazuje 0 - nawet gdy pół dnia na tych nogach jestem. Co jest nie tak i czy czegoś tu nie mylę ?



#2 ZatoR-ek

ZatoR-ek
  • 183 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 października 2015 - 14:44

Dane w iPhone się zmieniają? W Aplikacji Zdrowie działa wszystko normalnie?


My kit: iMac 21,5 Mid 2011 & MBP 13,3 Touch Bar 2016 || iP 11 Pro Max 512 GB White & iP X 64GB Black || AW4 44mm GPS + Cellular

#3 Sami_1

Sami_1
  • 80 postów

Napisano 21 października 2015 - 13:18

tak, wygląda na to, że jest ok. Mój problem polega chyba na tym, że nie do końca wiem co ma pokazywać i jak to mierzy aplikacja aktywność. Gdzieś wyczytałem, że niebieski krąg pokazuje ile godzin jest się "na nogach" ale to chyba nie do końca słuszne.



#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 23 października 2015 - 05:38

tak, wygląda na to, że jest ok. Mój problem polega chyba na tym, że nie do końca wiem co ma pokazywać i jak to mierzy aplikacja aktywność. Gdzieś wyczytałem, że niebieski krąg pokazuje ile godzin jest się "na nogach" ale to chyba nie do końca słuszne.

 

Niebieski krąg, czyli "na nogach" zlicza godziny, w których byłeś aktywny. Przykładowo:

 

Godzina 8:00 - jeśli do godziny 9:00 będziesz ruszał ręką bardziej aktywniej zostanie doliczona 1 godzina do aktywnych. Jeśli od 8:00 do 8:50 nie będziesz miał większej aktywności to dostaniesz powiadomienie o braku aktywności w danej godzinie, AW da Ci 10 minut na poruszanie się trochę i zaliczenie godziny do aktywnych.

 

Co oznacza aktywność - na własnym przykładzie wiem, że musisz to przećwiczyć na sobie, dlaczego? np. u mnie siedzenie w biurze przy kompie i klepanie na klawiszach nie jest zaliczone jak aktywność. W takich momentach wstaję i idę się trochę przejść, do toaleta, na kawę czy herbatę. Oczywiście jeśli zrobisz kilka pompek czy się przebiegniesz też zaliczy jako aktywna godzinę, ale tak jak wspomniałem wcześniej ... najlepiej sobie to przećwicz na własnych obserwacjach. 


  • kdworaczyk lubi to

http://myapple.pl/fo...atur-podpisów/

Masz problem z iPhone? pomogę na terenie Łodzi


#5 manyoo

manyoo
  • 21 postów

Napisano 17 listopada 2015 - 18:29

U mnie dzisiaj niebieski krąg cos sie zablokowal i ani drgnie. Zawsze zapełniał sie do końca a dziś nic mimo że moj dzień niczym nie odbiega od pozostałych. Dwa inne kręgi jakos liczy a ten najmniejszy stoi
Miał ktoś już tak?

#6 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 17 listopada 2015 - 19:04

U mnie dzisiaj niebieski krąg cos sie zablokowal i ani drgnie. Zawsze zapełniał sie do końca a dziś nic mimo że moj dzień niczym nie odbiega od pozostałych. Dwa inne kręgi jakos liczy a ten najmniejszy stoi
Miał ktoś już tak?

Zresetuj urządzenie. Może to pomoże. 



#7 manyoo

manyoo
  • 21 postów

Napisano 17 listopada 2015 - 19:27

To juz robiłem.
Wczoraj wieczorem kombinowałem troche z czasem i data na telefonie ( przestawialem godzine i date na +1 dzien)
Moze to cos pokreciło?

#8 jovi123

jovi123
  • 41 postów

Napisano 21 listopada 2015 - 14:28

u mnie również brak aktywności pierścienia na nogach kombinowałem na różne sposoby z tętnem bez tętna i tak i tak nigdy nie zmienia się z wartości 0 dwa pozostałe działają jak należy



#9 jovi123

jovi123
  • 41 postów

Napisano 22 listopada 2015 - 17:45

podaję sposób na rozwiązanie nie działającego pierścienia na nogach, należy włączyć funkcje wykrywania nadgarstaka jeśli jest wyłączona nie zlicza danych w niebieskim pierścieniu

pozdrawiam myślę ,że pomogłem


  • imrik lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych