Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PRZENIESIONY: biblioteki na zewnętrznym dysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Aspik

Aspik
  • 6 postów

Napisano 18 października 2015 - 11:20

Witam

 

Proszę o informację czy istnieje możliwość przeniesienia bibliotek lub całych programów  (np Imovie, GarageBand) na zewnętrzny dysk podłączony przez USB .

Niestety nie doczytałem przed zakupem tych wątków a zakupiłem macbook pro z retina 13" ale z dyskiem 128GB. Z zamysłem wymiany dysku , i tutaj niespodzianka bo w wersji którą mam A1502 dysk kosztuje 4k :( 

 

Stąd pytanie czy jestem w stanie instalować aplikacje i przenosić biblioteki zewnętrzne dyski. 

Ewentualnie co innego polecacie jako alternatywne rozwiązanie problemu (gdzieś zasłyszałem dysk SSD + kieszeń na thunderbolt + system na tym dysku - ale czy to ma sens i prawo działania, oraz jakie koszty bo też nie mogę zlokalizować kieszeni... ?)

 

pozdrawiam



#2 erykszolc

erykszolc
  • 58 postów
  • SkądKalisz

Napisano 01 listopada 2015 - 09:30

Witam

 

Proszę o informację czy istnieje możliwość przeniesienia bibliotek lub całych programów  (np Imovie, GarageBand) na zewnętrzny dysk podłączony przez USB .

Niestety nie doczytałem przed zakupem tych wątków a zakupiłem macbook pro z retina 13" ale z dyskiem 128GB. Z zamysłem wymiany dysku , i tutaj niespodzianka bo w wersji którą mam A1502 dysk kosztuje 4k :(

 

Stąd pytanie czy jestem w stanie instalować aplikacje i przenosić biblioteki zewnętrzne dyski. 

Ewentualnie co innego polecacie jako alternatywne rozwiązanie problemu (gdzieś zasłyszałem dysk SSD + kieszeń na thunderbolt + system na tym dysku - ale czy to ma sens i prawo działania, oraz jakie koszty bo też nie mogę zlokalizować kieszeni... ?)

 

pozdrawiam

oczywiście, że można :) ja mam wszystkie biblioteki logica i abletona na dysku tb lacie i działa to bezproblemowo :) zerknij tu: 

lub poczytaj o symlinkach w osx


Użytkownik erykszolc edytował ten post 01 listopada 2015 - 09:30





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych