Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana karty SIM w PLAY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 CoOrbi

CoOrbi
  • 7 postów

Napisano 11 października 2015 - 00:51

Witam,

Niedługo przyjdzie do mnie paczka z iphonem 6 i będę musiał przenieść się z karty microSIM na nanoSIM. Tu pojawia się moje główne pytanie. Czy w PLAY wymiana karty z micro na nano jest darmowa i czy można to zrobić we wszystkich punktach, czy tylko w wybranych? Czytałem na forum, że jest za free, ale to były komentarze z blisko rok temu i nie wiem czy jest to wciąż aktualne. Jeżeli to istotne to dodam, że jestem z Gdańska.

Pozdrawiam



#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 października 2015 - 01:54

A nie lepiej zadzwonić do nich i się spytać? Zajmie Ci to kilka minut. Czekania na odp na forum już zajęło jedną godzinę.

 

Z tego co wiem to możesz w każdym salonie to ogarnąć, pod warunkiem, że będą mieli. Cena:

 

https://www.play.pl/...IM_03072015.pdf


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#3 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 11 października 2015 - 12:43

W każdym salonie Play, teraz są karty sim uniwersalne, możesz "wyłamać " na nano, micro...było to za darmo, podobno niekiedy cena 5zł.


Użytkownik landr edytował ten post 11 października 2015 - 12:43


#4 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 26 listopada 2015 - 14:01

ja wymieniałem kartę micro sim na nano sim parę dni temu, poszedłem do salonu, okazalo się, ze muszę byc zarejestrowany w pleju, to znaczy moja karta musi byc na moje imie i nazwisko, a, ze tego wczesniej nie zrobilem to musialem podać kod PUK od swojej karty, wyciagnąc karte sim z telefonu i ekspedientka mnie zarejestrowala i wszystko zrobiła, opłata wynosiła 5zł pobierane z konta na karcie, aa, mialem karte Play na Karte, jak abonament to pewnie wymieniają za darmo, jak się jest zarejestrowanym to bez zbędnych formalnosci, ale tez skasują 5zł pewnie z konta, także przed wycieczką do salonu nie zapomnijcie o kodzie puk karty sim. ;)


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#5 spok

spok
  • 22 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 listopada 2015 - 22:17

Tak jak kolega powyżej napisał - wymiana karty w Play obecnie kosztuje 5 zł (jeśli posiadasz abonament to kwota ta zostanie dodana do Twojego najbliższego rachunku). Wymiany możesz dokonać w każdym salonie (w tych "wysepkach" w galeriach też). Dostajesz uniwersalną kartę, z której możesz wyłamać nanosim. Aktywacja nowej karty zajmie mniej niż godzinę czasu.


^spok

#6 dtox

dtox
  • 145 postów

Napisano 26 listopada 2015 - 23:10

Idz i powiedz, ze jest uszkodzona i czekales do zmiany telefonu. Teraz zmieniasz telefon i chcesz sprawna karte.
Wymieniaja od reki. 3x juz sprawdzalem.

#7 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 27 listopada 2015 - 14:44

z reguły wymieniają za darmo (wymieniałem kilka kart, abonamentowych i na kartę), w dużej mierze zależy od dobrej woli pracownika salonu.



#8 SzymonKul

SzymonKul
  • 3 postów

Napisano 11 stycznia 2016 - 07:53

Mnie wymiana kosztowała 5 zł. To przecież nie majątek.



#9 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 20 stycznia 2016 - 20:19

Mnie wymiana kosztowała 5 zł. To przecież nie majątek.

mnie też, sciągane z konta : ) warto


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#10 burczybass-0636a41136

burczybass-0636a41136
  • 473 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 21 stycznia 2016 - 00:02

Przy zakupie telefonu w Play wymiana sim za darmo, przy zakupie telefonu na - wolnym rynku - 5 zł doliczane do najbliższeej faktury (przy abonamencie)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych