Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowe pole w profilu "Płeć"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 15 grudnia 2007 - 00:38

Dziś zostało dodane nowe pole w profilu.
Zapraszam do uzupełnienia danych.
Pole "Płeć" może zostać wypełnione tylko raz i późniejsza zmiana płci nie będzie możliwa ;)

#2 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 15 grudnia 2007 - 00:57

Pole "Płeć" może zostać wypełnione tylko raz i późniejsza zmiana płci nie będzie możliwa ;)


A jak ktoś zmieni płec? :grin: Będzie musiał zakładać nowe konto? :lol:

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 15 grudnia 2007 - 00:59

A jak ktoś zmieni płec? :grin: Będzie musiał zakładać nowe konto? :lol:

No dobra, ile takich osób jest na forum? ;)

#4 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2007 - 01:01

:D ciekawe :D Ankiete ;]

#5 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 15 grudnia 2007 - 08:46

Jak ktoś zmieni płeć to i tak nie będzie takiej kategori jak shemale zapewne :)

#6 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 15 grudnia 2007 - 11:07

Jak ktoś zmieni płeć to i tak nie będzie takiej kategori jak shemale zapewne :)


Shemale :lol:

#7 kamillys

kamillys
  • 854 postów
  • Skądokolice W-wy

Napisano 17 grudnia 2007 - 19:37

A jak ktoś przez przypadek da nie to co trzeba to jest możliwość zmiany?

#8 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 17 grudnia 2007 - 20:03

A jak ktoś przez przypadek da nie to co trzeba to jest możliwość*zmiany?


Wystarczy PW do Administratora i dokonamy zmiany.

#9 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 17 grudnia 2007 - 20:55

administratorze na skutek roznych niedogodnosci zmienilem plec prosze o przestawienie ciekawe kto tak napisze

#10 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:44

Dziś zostało dodane nowe pole w profilu.


A nie ma pola narodowość, kolor skóry, waga, wzrost, zarobki i przynależność do partii lub organizacji i masę jeszcze innych... Widzę że forum się zmienia, tyle że zdecydowanie nie w tą stronę w którą bym sobie życzył. Cięcia wolności (ciągle nieuzasadnione w danym wątku) w sygnaturkach mamy już za sobą, to teraz ficzer który mało komu jest potrzebny. Nie jest dla mnie istotna płeć w rozwiązywaniu problemów lub oczekiwaniu na pomoc, na tym konkretnym forum. Aż strach się jutro będzie logować, bo się okaże że to forum matrymonialne. A to wszystko "by żyło nam się lepiej, wszystkim".
  • MacDada lubi to

#11 ErGo

ErGo
  • 119 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 grudnia 2007 - 23:14

Po co w ogóle ta dyskusja? Zwykłe polskie pieniactwo. Nie ma obowiązku uczestniczenia w tym forum (i póki co w żadnym innym). Gdy już się w coś bawimy to na mniej więcej na wspólnych zasadach. Chyba przesadziłem. Jeśli zasady mają być wspólne to można je uzgodnić przed wprowadzeniem. Czasem udaje się osiągnąć kompromis lub zwykłą większość. Pozdrawiam

#12 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 grudnia 2007 - 00:44

Chciałbym wiedzieć komu wysłać życzenia na Dzień Kobiet.

#13 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 grudnia 2007 - 00:52

Code, a nie ma jakiejś możliwości żeby przed nickiem albo za wyświetlał się znaczek facet, kobieta ? Bo póki co to na prawdę się mija z celem, chociaż z drugiej strony czy ja wiem, czy taki mały znaczek coś da, kiedy ludzie odpisują użytkownikowi o nicku 'Karolina' "musiałes coś źle zrobić". To takiego małego znaczka nikt nie zauważy ;) Dołączona grafika Dołączona grafika

#14 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 00:57

Ja np. kiedyś myślałem, że migrena to kobieta ;) Wybacz migrena!

#15 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 18 grudnia 2007 - 01:32

ja też i nie tak całkiem kiedyś...

#16 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 07:54

Po co w ogóle ta dyskusja?


Po to choćby że jak chcesz dodać lub usunąć cokolwiek ze swojego profilu i nie wybierzesz pola płeć to nie zrobisz nic bo wyskoczy:

A required field called Płeć is missing or has an invalid value.


Wolność na tym forum jest tak systematycznie dławiona, że aż odczuwam niesmak przy każdej niemal zmianie.
  • Heidi lubi to

#17 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 18 grudnia 2007 - 08:28

Wolność na tym forum jest tak systematycznie dławiona, że aż odczuwam niesmak przy każdej niemal zmianie.


A ty co? Nie masz plci czy sie moze jej wstydzisz? A moze masz w planie zmiena?
W jaki sposob ogranicza to Twoja wolnosc? Kliknij zes facet i nie placz jak baba ;)

P.S.
migrena to facet? ;)

#18 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 11:35

Kliknij zes facet i nie placz jak baba ;)


Najpierw obowiązkowe pole płeć, później komuś się ubzdura np. stan cywilny itd, a ja dalej twierdze że to nikomu nie jest potrzebne - mowa o tym forum. Migrena może przypadkowo, a może celowo wybrał sobie taki nick. Każdy ma własną wolę i rozum i z nich skorzystał wybierając swój nick. Teraz to wygląda jak uszczęśliwianie na siłę niewielu kosztem większości. To za daleko wybiega poza tematykę forum. Jak już tak chcecie wysyłać kobietom okazjonalnie spam, to niech same o tym decydują czy chcą i koniecznie niech będzie trzecia opcja "brak danych" czy jakoś podobnie, według już Waszych widzimisię.

#19 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 12:31

Wolnosc dlawiona. Zostal znow otwarty dzial TD. Wolnosc dlawiona. Zostal otwarty dzial OT, gdzie mozna pisac doslownie o wszystkim i poznawac dzieki temu innych userow. Wolnosc dlawiona.Zostal stworzony regulamin, ktory dopuszcza nawet rozmowy o instalacji OSX na PC(ale nie opisy instalacji) Wolnosc dlawiona.Zrezygnowalismy z punktow ostrzerzen i przeszlismy na orke tlmaczen na priva userom, co robia sprzecznie z regulaminem. Wolnosc dlawiona. Ja mysle,ze niektorzy powinni sie powaznie zastanowic nad soba. I oczywiscie nie chce nikogo urazic.

#20 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 18 grudnia 2007 - 12:34

PGC, jesli chcesz nalezec do jakies spolecznosci internetowej, a niestety MyApple mozna takowa nazwac, to kultura osobista powinna od Ciebie wymagac abys sie grzecznie przedstawil: Skad jestes, ile masz lat, czy przypadkiem nie jestes obojnakiem i takie tam. Jesli trudno Ci to zaakceptowac to niestety nie swiadczy to zbyt dobrze o Tobie.
Podanie samego loginu to jest po prostu ignoracja i dowod na to, ze masz innych uzytkownikow gleboku gdzies tam.

#21 Scroller

Scroller
  • 322 postów
  • Skądxxxxxx

Napisano 18 grudnia 2007 - 14:52

A nie ma pola narodowość, kolor skóry, waga, wzrost, zarobki i przynależność do partii lub organizacji i masę jeszcze innych... Widzę że forum się zmienia, tyle że zdecydowanie nie w tą stronę w którą bym sobie życzył. Cięcia wolności (ciągle nieuzasadnione w danym wątku) w sygnaturkach mamy już za sobą, to teraz ficzer który mało komu jest potrzebny. Nie jest dla mnie istotna płeć w rozwiązywaniu problemów lub oczekiwaniu na pomoc, na tym konkretnym forum. Aż strach się jutro będzie logować, bo się okaże że to forum matrymonialne. A to wszystko "by żyło nam się lepiej, wszystkim".


Ale adminowi to potrzebne. Dokładniej można zbudować profil użytkownika w oparciu o te dane. Lepiej można wtedy zaplanować strategie marketingowe itd ;)

#22 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 18 grudnia 2007 - 14:58

Wolnosc dlawiona. Zostal znow otwarty dzial TD. Wolnosc dlawiona. Zostal otwarty dzial OT, gdzie mozna pisac doslownie o wszystkim i poznawac dzieki temu innych userow. Wolnosc dlawiona.Zostal stworzony regulamin, ktory dopuszcza nawet rozmowy o instalacji OSX na PC(ale nie opisy instalacji) Wolnosc dlawiona.Zrezygnowalismy z punktow ostrzerzen i przeszlismy na orke tlmaczen na priva userom, co robia sprzecznie z regulaminem. Wolnosc dlawiona.

Ja mysle,ze niektorzy powinni sie powaznie zastanowic nad soba. I oczywiscie nie chce nikogo urazic.


a te trzy bany z wczoraj? "wolność dławiona"

Ale adminowi to potrzebne. Dokładniej można zbudować profil użytkownika w oparciu o te dane. Lepiej można wtedy zaplanować strategie marketingowe itd ;)


dokładnie. teraz będą lepiej spersonalizowane reklamy ;)

#23 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 15:03

a te trzy bany z wczoraj? "wolność dławiona"


Jesli akceptujesz wulgaryzmy na forum, to rzeczywisce taka wolnosc bedzie dlawiona.

OK, wracamy do tematu.

#24 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 15:10

Skoro już się odezwałeś Tony to Ci się trochę oberwie, ale zaznaczam że nie piszę tego by Cię pogrążyć. Nie, to nie mój zamiar. Więc..

Ja mysle,ze niektorzy powinni sie powaznie zastanowic nad soba. I oczywiscie nie chce nikogo urazic.


Również też tak uważam. Przykład, Twój wątek. Po obejrzeniu filmiku o którym piszesz, w których absolutnie nic nie ma poza faktem że iPhone został ukazany w telewizji. Nic nie mówią na temat tego telefonu. Co takiego chciałeś u licha przekazać nam forumowiczom tym wątkiem? Ani to żadna nowość nowość. Filmów, zdjęć, opisów, recenzji i ogólnie informacji o iP na necie zatrzęsienie. Można by było oczywiście poruszyć temat moralności i legalności posiadania iP przez policjanta występującego w tym materiale, ale już z góry w pierwszym poście piszesz:

Prosze nie dyskutowac w tym temacie o kwestii legalnosci.

Ok, więc nie dyskutujemy skoro tak chcesz, masz tu oczywiście swoje prawo. Dalej piszesz:

Reszta komentarzy mile widziana!

Mnie się od razu nasunęła myśl, że ten wątek jest tak mizerny i służy jedynie tylko Tobie. Wydaje mi się, że samo ukazanie iP w TV jakoś na Ciebie działa. Nie wiem jak, może czujesz się dumny że należysz do elity, może kręci Cię to że ktoś tam znany/rozpoznawany też jest posiadaczem takiego telefonu jaki Ty posiadasz. Najwidoczniej inni - tu mam na myśli panka i grzegora, a później jbwm - też to zauważyli i w komiczny sposób "pojechali po Tobie" dając Ci tym do zrozumienia co sądzą o tym wątku. Zbanowałeś ich i tym samym rozbrzmiała dyskusja która nie była najwidoczniej po Twojej myśli, trzy cytaty:

1. Chlopaki, albo wracamy do tematu albo zamykam, bo to nie ma sensu.

2. OK,ale teraz juz naprawde koniec OT. Bardzo prosze

3. Sluchajcie po prostu zacznijmy rozmawiac o komputerach i Apple.. Wystarczy nam postow o tatuazach i kolczykach, to nie miejsce na to. To forum MYAPPLE.PL Rozmawiajmy o tym co spowodowalo ze tutaj jestesmy. O tym co nas jednnoczy. PO TO jest to forum. Sztucznym podzialom mowmy nie.

Najciekawsze pograbiłem. Tu masz rację, jest tak jak piszesz, tylko sam się do tego nie stosujesz bo jesteś autorem wątku, za przeproszeniem ale musze... "o dup*e marynie" bo na pewno nie o iPhone. Jeśli wrzuciłeś to do działu "Think Different" to trudno spodziewać się czegoś innego niż to co zostało przez innych zostało skomentowane.

Zapytałem, cyt:
A o czym tu rozmawiać?

Z Twojej strony było brak odpowiedzi a jedynie, cyt.:
Zamykam, widze ze watek idzie w zlym kierunku.

...po czym zamknąłeś wątek uciszając tym wszystkich.

Trzeba było nas wszystkich oświecić i napisać w jakim kierunku oczekiwałeś że Twój wątek ma pójść. Myślę że sam nie wiedziałeś tego. Nie należało od razu zamykać.

Jeszcze jedno, w Twoim ostatnim poście napisałeś:
Mimo wszystko wolnosc dla uzytkownikow jest wazniejsza niz zamykanie calego dzialu z powodu kilku osob.

Się pytam "wolność"? Śmiem twierdzić kpisz z wolności w tym przypadku. Toż to wręcz dyktatura, bo wątek nie idzie po Twojej myśli!


@ DoMiNiQuE : To że ktoś się nie przedstawia na necie/forum, nie podaje swoich danych, np. imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania nie koniecznie oznacza brak kultury. To przede wszystkim dbanie o ochronę własnych danych osobowych. Jestem wręcz przekonany, że większość ludzi z tego forum, z tego właśnie powodu nie podaje takich danych. Chyba nie chcesz powiedzieć że większość z nas jest źle wychowana? Moja skromna osoba nie życzy sobie upubliczniania takich danych. Wiesz.. roboty google łapią wszystko, również to forum, ale Ty na pewno zdajesz sobie z tego sprawę więc nie będę się rozpisywał.

#25 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 15:18

Po pierwsze, to jest OT. Po drugie wykazalem sie lekkomyslnoscia, wogole tworzac ten watek.Nie byl potrzebny i masz racje,nie powienien zaistniec.To sie nie powtorzy. Po trzecie, nie tylko za te watki pank i reszta, dostali bany. Akurat one mialy malo z tym wspolnego.Zreszta sam widzisz, ze nie zostaly usuniete do kosza, co oznacza, ze mi nie przeszkadzaja. Prawdziwe powody zbanowania koelgow sa usuniete bo nie da sie tego cytowac na forum otwartym.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych