Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Biblioteka icloud - skasowanie i odtworzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 neamer

neamer
  • 4 postów

Napisano 09 października 2015 - 15:31

Witam, dużo ostatnio problemów i niejasności pojawia się z biblioteką zdjęć icloud. Mam następujący problem. Robię zdjęcia i6plus, mam 2327 zdjęć, i 146 wideo są one na icloud zajmują 17,4 GB. Problem pojawił się gdy z preferencji systemowych > icloud wylogowałem się i zalogowałem do usługi na Macbooku. W aplikacji zdjęcia zostało 1270 zdjęć i 80 filmów reszta zniknęła. Po ponownym zalogowaniu do icloud na komputerze i zaznaczeniu opcji biblioteka zdjęć icloud komputer zamiast odtworzyć wszystkie 2327 pokazuje mi wysyłanie 1296 plików na chwilę obecną 460 mb z 8gb... Odłączyłem go też ze strony www.icloud.com niestety, nic to nie dało chciałem tylko żeby wyczyścił aplikację zdjęcia i odnowił ją z icloud. Co on wysyła dokąd i po co ? Skoro wystarczy gdyby ją pobrał. Dodatkowo dodam, że nigdy żadnych zdjęć nie ściągałem wszystko było tylko wyświetlane z icloud w programie zdjęcia.

W gruncie rzeczy, okazuje się, że po usunięciu wszystkiego ze "zdjęć" na macbooku, on po ponownym zalogowaniu do icloud i włączeniu opcji biblioteki zdjęć zamiast dociągnąć zdjęcia z istniejącej biblioteki w icloud, która zgadza się w 100 % z bilbioteką iphone (wzajemnie razem działają usunięcie z jednej powoduje natychmiastowe usunięcie zdjęcia z drugiej korelacja jest 100%) zaczyna nadpisywać ją... wysyłając 1400 plików o wadze 8gb (nie wiem skąd i po co, żadnych zdjęć nie ma na komputerze) i powoli usuwa wybiórczo zdjęcia w bilbiotece... tak jakby gdzieś miał zapamiętane 1400 zdjęć z 2306 i aktualizuje bibliotekę usuwając brakujące 706. Co z tym zrobić ?i


Użytkownik neamer edytował ten post 09 października 2015 - 17:07


#2 neamer

neamer
  • 4 postów

Napisano 10 października 2015 - 15:33

Temat do zamknięcia, pomogło dopiero położenie komputera od nowa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych