Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę otworzyć iPhoto w Finderze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 13 października 2015 - 14:58

iPhoto Library Manager działa nadal, o ile rozpozna w bibliotekę iPhoto o prawidłowej strukturze, sam go, jak i iPhoto, używam z El Capitan, posiadając jednocześnie program Zdjęcia i jego bibliotekę. Twoja taka najwidoczniej już nie jest.

W ogóle zastanawia mnie, co się stało podczas tego pierwszego kopiowania, że pakiet .photolibrary zmieniło Ci w katalog, do którego na dokładkę nie masz dostępu, choć z puntu widzenia uprawnień wszystko wygląda z z grubsza ok. Jesteś pewny, że dysk, którego używałeś był w pełni sprawny, odpowiednio sformatowany itd.?

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#27 ted.one

ted.one
  • 120 postów

Napisano 13 października 2015 - 16:54

1.

Pewny nie jestem.

Wiem jednak, jak o niego dbałem. Ten dysk nigdy nie został przeniesiony z półki, na której rezydował. Kupiłem go jako nowy i używałem wyłącznie do biblioteki iPhoto. Wcześniej sformatowałem itp. 

 

Wcześniej dysk - jako biblioteka - działał. 

 

2.

Jak mogę zainstalować iPhoto na elCapitan ? Mam iPhoto 9.0 - chyba - na drugim macu. Na elCap nie mogę jednak tego uruchomić - appka jest przekreślona (w Finderze). 

 

3.

Próbowałem przenosić zdjęcia do Photos - to jakiś żywy koszmar !!!! Procedura przenoszenia jest nawet znośna, ale sam program - w porównaniu do iPhoto - moim zdaniem - najgorszy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych