Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AW i brak powiadomień z poczty iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 23 września 2015 - 14:50

Korzystam z klienta pocztowego od Apple, ale niestety przy wybranej opcji klonuj z iPhonea nie dostaję żadnych powiadomień na AW. Dopiero kiedy przełączę na "własne" i włączę pokazuj alerty od iCloud to wtedy powiadomienie przychodzi na zegarek, ale nie przychodzi na telefon. Przy opcji klonuj z iPhonea mam taki obrazek:

 

Załączony plik  IMG_0006.PNG   245,83 KB   1 Ilość pobrań

 

Jak ustawić aby powiadomienia przychodziły na AW przy opcji klonuj?

 

 



#2 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 września 2015 - 15:17

Korzystam z klienta pocztowego od Apple, ale niestety przy wybranej opcji klonuj z iPhonea nie dostaję żadnych powiadomień na AW. Dopiero kiedy przełączę na "własne" i włączę pokazuj alerty od iCloud to wtedy powiadomienie przychodzi na zegarek, ale nie przychodzi na telefon. Przy opcji klonuj z iPhonea mam taki obrazek:

 

attachicon.gifIMG_0006.PNG

 

Jak ustawić aby powiadomienia przychodziły na AW przy opcji klonuj?

 


 

Korzystam z klienta pocztowego od Apple, ale niestety przy wybranej opcji klonuj z iPhonea nie dostaję żadnych powiadomień na AW. Dopiero kiedy przełączę na "własne" i włączę pokazuj alerty od iCloud to wtedy powiadomienie przychodzi na zegarek, ale nie przychodzi na telefon. Przy opcji klonuj z iPhonea mam taki obrazek:

 

attachicon.gifIMG_0006.PNG

 

Jak ustawić aby powiadomienia przychodziły na AW przy opcji klonuj?

Nie wiem czy dostawca innej poczty oprócz iCloud ma coś z tym wspólnego ale u mnie i wygląda inaczej a przede wszystkim działa poprawnie



#3 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 23 września 2015 - 15:25

 

 

Nie wiem czy dostawca innej poczty oprócz iCloud ma coś z tym wspólnego ale u mnie i wygląda inaczej a przede wszystkim działa poprawnie

 

 

Korzystasz z wbudowanego klienta pocztowego i konta na icloud?



#4 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 września 2015 - 17:27

Korzystasz z wbudowanego klienta pocztowego i konta na icloud?

Tak wbudowany klient i 3 niezależne skrzynki



#5 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 23 września 2015 - 17:51

Tak wbudowany klient i 3 niezależne skrzynki

To nie mam pojęcia dlaczego u mnie jest zupełnie co innego. Wcześniej korzystałem z Outlooka i wszystko działało. Zresetowałem zegarek, ale nic się nie zmieniło.

Po aktualizacji 9.0.1 wydaje się być już w porządku, więc albo to była wina softu albo wystarczyło zrestartować telefon.

Jednak dalej to samo. Dodałem drugie konto i znów to samo o czym pisałem na początku...

Użytkownik Tomek28ST edytował ten post 23 września 2015 - 19:07


#6 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 23 września 2015 - 21:59

To nie mam pojęcia dlaczego u mnie jest zupełnie co innego. Wcześniej korzystałem z Outlooka i wszystko działało. Zresetowałem zegarek, ale nic się nie zmieniło.

Po aktualizacji 9.0.1 wydaje się być już w porządku, więc albo to była wina softu albo wystarczyło zrestartować telefon.

Jednak dalej to samo. Dodałem drugie konto i znów to samo o czym pisałem na początku...


Uporałem się z problemem. W głównych ustawieniach w telefonie w zakładce powiadomienia musi być wybrana opcja "na zablokowanym ekranie" wtedy powiadomienia dochodzą przy opcji "klonuj"

#7 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 września 2015 - 12:44

Ciekawe u mnie ta opcja nie była wybrana a działa



#8 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 24 września 2015 - 13:44

Ciekawe u mnie ta opcja nie była wybrana a działa

Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale u mnie inaczej nie będzie alertów przy opcji klonuj. Mam też problem z powiadomieniami z FB, praktycznie żadne nie dochodzą, ale nie wiem czy to wina AW czy samego FB.



#9 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 września 2015 - 13:46

Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale u mnie inaczej nie będzie alertów przy opcji klonuj. Mam też problem z powiadomieniami z FB, praktycznie żadne nie dochodzą, ale nie wiem czy to wina AW czy samego FB.

Czy masz odświeżanie w tle dla FB ??



#10 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 24 września 2015 - 14:59

Czy masz odświeżanie w tle dla FB ??

Mam włączone, ale z tego co widzę to powiadomienia słabo działają w samej aplikacji. Raz pojawia się jedynka na ikonce, a czasem dopiero po włączeniu aplikacji dowiaduje się, że jest powiadomienie. W weekend postawię oba systemy na nowo i zobaczymy czy coś się zmieni.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych