Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak polskiego słownika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 września 2015 - 14:39

Cześć, 

 

mam ustawiony główny język jako angielski, a podrzędny jako polski. Wykrywa mi normalnie słowa po polsku, podkreśla jak jest błąd. Ale jak odpalę PPM, nie uzyskuje żadnych słów, które mógłbym zaznaczyć by poprawił w miejscu błędu.


Player: iPod Shuffle 2Gen, iPod Nano 3 gen.
Mac Mini; 1,83Ghz Intel Core Duo; 1024Mb RAM; 80GB HDD; Superdrive; Mac OS X 10.4 Tiger

#2 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 17 września 2015 - 12:43

zrobiłem tak: http://macowo.pl/blo...-polski-do-maca

 

 

pozzdro, aa


Użytkownik angelares edytował ten post 17 września 2015 - 12:47


#3 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2015 - 13:12

Czekaj, ale to dosłownie dotyczy słownika pol-ang. Mi chodzi o to, że nie mam korekcji tekstu. Tylko zaznaczenie, że popełniłem literówkę, ale nie mogę nacisnąć PPM by wybrać poprawione słowo.


Player: iPod Shuffle 2Gen, iPod Nano 3 gen.
Mac Mini; 1,83Ghz Intel Core Duo; 1024Mb RAM; 80GB HDD; Superdrive; Mac OS X 10.4 Tiger

#4 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2015 - 16:50

Ok, w końcu problemem konkretnie jest to, że jak się używa wielu języków (systemowy angielski, drugi polski - dla jednostek i pisowni), to domyślnie jest włączany słownik, który powinien się przełączać między językami. Niestety, ale to nie działa. Jak włączyłem obsługę tekstu polskiego (mająd dalej angielski jako domyślny język systemowy), to wszystko zaczęło działać. Temat do zamknięcia.


Player: iPod Shuffle 2Gen, iPod Nano 3 gen.
Mac Mini; 1,83Ghz Intel Core Duo; 1024Mb RAM; 80GB HDD; Superdrive; Mac OS X 10.4 Tiger




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych