Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Zdjęcia a duplikaty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalGhost

MichalGhost
  • 29 postów

Napisano 11 września 2015 - 21:49

Witam 

 

Ostatnio zauważyłem dużo duplikatów w moich albumach i mam pytanie czy można jej jakoś automatycznie wszystkie wykryć i usunąć za jednym kliknięciem?



#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 11 września 2015 - 21:56

Witam 

 

Ostatnio zauważyłem dużo duplikatów w moich albumach i mam pytanie czy można jej jakoś automatycznie wszystkie wykryć i usunąć za jednym kliknięciem?

 

Spróbuj tego. Nie mam pojęcia czy nie wymaga jednak kilku kliknięć. Nie chce mi się instalować, ale wg obrazka chyba czyści również bibliotekę Photos.

https://itunes.apple...592704001?mt=12


Użytkownik Yellowfrog edytował ten post 11 września 2015 - 21:57


#3 MichalGhost

MichalGhost
  • 29 postów

Napisano 13 września 2015 - 09:48

Coś nie idzie mi usunąć za pomocą tego programu robię wszystko tak jak powinno być i duplikaty nadal są w app zdjęcia(wszedłem nawet filmik na YouTube zęby sprawdzić czy robię wszystko poprawnie)

 

Na YouTube przez przypadek natrafiłem na inny program do usuwania duplikatów PhotoSweeper 9.99$ ściągnąłem go ale tu pojawił się inny problem. Appka widzi zdjęcia Liblary niby pobiera zdjęcia ale na końcu nie wyświetlają się on.

 

I wyskakuje błąd "An error occured parsing the provided SQL statement"


Użytkownik MichalGhost edytował ten post 13 września 2015 - 10:12


#4 MichalGhost

MichalGhost
  • 29 postów

Napisano 13 września 2015 - 12:06

OK już sobie poradziłem udało się usunąć duplikaty za pomocą Duplicate Photos Fixer Pro.



#5 ArchieS

ArchieS
  • 14 postów

Napisano 30 czerwca 2018 - 12:32

Moja żona ma podobny problem.

Robiła jakieś porządki z kopiami na zewnętrznym dysku.

Program systemowy "Zdjęcia" zapytał czy zaimportować i teraz ma w bibliotece 28 tys. zdjęć a miała przedtem 7 tys.

Wszystko po dwa lub nawet 4 duplikaty.

 

Jak w tej sytuacji postąpić na super programie SYSTEMOWYM ZDJĘCIA ???

Czy jest może jakaś funkcja systemowa na super EKOSYSTEMIE APPLE ???

NIE !!! Nic takiego nie istnieje !!! Tylko zewnętrzne protezy w postaci programów i programików które zadziałają albo i nie a szkody mogą narobić jeszcze więcej.

 

Może tak prostą kwestią zajęliby się wspaniali inżynierowie Apple'a przy kolejnym uaktualnieniu systemu, ale po co lepiej dodać emoji kupy i gadać o tym przez kilka godzin na prezentacji.

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych