Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wsparcie Apple nie pomoże przy naprawie gwarancyjnej iWatch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Peterus

Peterus
  • 8 postów
  • SkądRumia

Napisano 21 sierpnia 2015 - 18:42

Będąc w USA zakupiłem iWatch. Po powrocie do Polski nacieszyłam sie nim ok 1h
Jako użytkownik kilku urządzeń Apple, znając ich niezawodność zdziwiłem sie okrutnie, gdy nagle zacząć sie na moim ręku grzać i zgasł. Dosłownie umarł.
Próba włączenia skończyła sie niepowodzeniem.
Jako ze miałem go od kilku dni to od razu dzwonię na Wsparcie Apple i tu nagle problem.
Okazuje się, że jako że w Polsce nie ma dostępnego tego produktu to również nie mogą go naprawić. Przełączono mnie do UK i z powrotem do Polski.
Po 120 minutach rozmów okazało sie, że muszę albo oddać go do serwisu w USA, a jak nie to w Niemczech lub Angli ale osobiście
Poprosiłem aby Apple w Polsce przesłało go do serwisu w tych krajach ale mi odmówiono.
Mało tego, nie wskazano adresów, na które mogę go odesłać.
Zostałem z zepsutym Apple Watchem i czuje sie totalnie olany
Pisze ku przestrodze, licząc ze moze ktoś z szanownych Forumowiczów coś mi podpowie.

#2 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 18:44

Ta wiedza istniala na forum juz od kilku miesiecy.
  • Sebosz lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 28 sierpnia 2015 - 12:03

Pozostaje chyba tylko czekać, aż pojawi się oficjalnie w Polsce – wtedy zaczną przyjmować ;)


PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#4 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 28 sierpnia 2015 - 12:43

Pozostaje chyba tylko czekać, aż pojawi się oficjalnie w Polsce – wtedy zaczną przyjmować ;)

 

Przewiduję, że gwarancja mu się skończy ;)



#5 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 28 sierpnia 2015 - 15:47

To zależy, jeżeli na wrześniowej konferencji Apple zaprezentuje Siri po polsku droga dla Apple Watcha dla Polski będzie jakby otwarta;) Problemów z dostępnością nie ma za granicą żadnych, więc można spokojnie pokusić się o premierę w kolejnych krajach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych