Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przetestować aplikację przed jej wypuszczeniem do sklepu AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mk22

mk22
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 12:22

Cześć,

 

Mam pytanie odnośnie testowania swojej aplikacji przed wypuszczeniem jej do sklepu AppStore testy dotyczą między innymi zakupów w aplikacji np. usuwanie reklam.

Wiem, że po kompilacji w xCode jeśli mam podłączony np. iPhone to aplikacja automatycznie pojawi mi się na telefonie. ( już tak przetestowałem)

Wyświetlanie reklam też mogę mogę tak testować ale nie zakupy ( In-App Purchase).

 

W Google play przesyłało się aplikację w specjalnym kanale Beta testów ( którą później można było szybko przenieść już do sklepu, gdzie każdy widzi naszą aplikację). Czy w App Store jest podobnie?

Czy muszę wysłać swoją aplikację w normalnym procesie i czekać 1-2 tygodnie na akceptację, nawet jeśli chcę ją wcześniej przetestować?

Co dokładnie muszę zaznaczyć jeśli nie chcę aby aplikacja od razu pojawiła się w sklepie tylko chcę ją najpierw przetestować?

 

Dzięki. 

 



#2 enedil

enedil
  • 108 postów
  • SkądPorfia, Chile

Napisano 20 sierpnia 2015 - 14:05

https://developer.ap...pPurchases.html



#3 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 sierpnia 2015 - 21:23

Tu masz dokładnie opisane jak dodać i jak testować In-App Purchase http://stackoverflow...ios-application


  • mk22 lubi to

Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#4 mk22

mk22
  • 15 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 17:42

Dzięki @wojtkow






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych