Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwny przypadek z AW - przestał reagować na włączanie przez skręcenie nadgarstka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Paulus77

Paulus77
  • 48 postów

Napisano 13 sierpnia 2015 - 09:53

Użytkuje wersje 42 a żona 38mm i to z jej zegarkiem stało sie cos dziwnego. Po 2 miesiącach w pewnym momencie zauważyła, ze ekran nie pali przy skręceniu nadgarstka. Włącza sie po kliknięciu w koronkę i wszystkie funkcje działają oprócz tej jednej, wykrywania ruchu nadgarstka.
Pierwsze co zrobiłem to hard reset, pomogło i funkcja wróciła... na kilkanaście minut. W którymś momencie zachodzi jakiś proces (podejrzewam aplikacje monitorująca aktywność) i cos sie kaszani.
Drugi krok to rozłączenie telefonu z zegarkiem i wyczyszczenie zawartości i ustawień a następnie odtworzenie zegarka z kopii i znów działa pięknie przez jakiś czas by znów przestać reagować na ruch.
Ostatnie co zrobiłem to rozłączenie, wyzerowanie i skonfigurowanie jako nowy zegarek z minimalna ilością aplikacji, to samo... działa przez jakiś czas i potem dupa.
Apple Polska nie pomoże, odsyłają mnie do niemieckiego Apple Store. Dzisiaj pojadę do Cortlandu na wymianę gniazdka słuchawkowego w telefonie (jak sie sypie to wszystko naraz) może cos podpowiedzą.
Znacie jeszcze jakiś sposób na wyzerowanie softu? Czekać na nowy system czy od razu wysyłać do Niemca? Boje sie, ze ktoś sprawdzi po resecie czy działa i odeśle jako sprawny a ja sie znów będę z tym bujał.

Użytkownik Paulus77 edytował ten post 13 sierpnia 2015 - 09:56


#2 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 15 sierpnia 2015 - 12:58

Może wgraj betę? Luźno rzucam:-)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych