Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5s- nie ładuje się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mikolajgola1

mikolajgola1
  • 5 postów

Napisano 07 sierpnia 2015 - 16:03

witam, mam problem, mianowicie dzisiaj telefon po osiągnięciu 1% baterii chciałem podładować tak jak zawsze(dodam, ze godzinkę temu ładował się normalnie, bez żadnych problemów), niestety nie reagował na ładowanie. dlatego Wyłączyłem go i podłączyłem do ładowania na 1 rzut oka było wszystko OK, wróciłem po jakiś 15 min i telefon był dalej rozładowany i po przyciśnięciu przycisku home, nie było nawet pokazane, że telefon jest w trakcie ładowania więc sie chyba nie ładował, ale co dziwne gdy odłączyłem kabel telefon zachował się tak samo jak wtedy gdy podłączymy rozładowanego iPhona do ładowania ale odłaczymy kabel zanim zdąży się włączyć.. Na ekranie pokazała się ikona rozładowanej baterii itd - standardowo, taka sama sytuacja jest przy podłączeniu telefonu do ładowania ponownie. Zaczyna się tak jak zawsze ale w pewnym momencie ikona baterii zaczyna lekko mrugać(nie wiem nawet czy zawsze tak nie mruga nie zwróciłem uwagi) i tak jak zawsze jest czarny ekran, tylko normalnie po przyciśnięciu przycisku home, ikona pojawiała się znowu, informując nas jakby, że telefon jest w trakcie ładowania a tu się już nie pojawia jest tak jakby kabel podłaczony nie był, więc telefon chyba sie nie ładuje tymbardziej. ze jest juz godzine w ładowarce. Ale co dziwne po odłaczeniu kabla znowu pokazuje się ta ikona tak jakby kabel podłaczony był a telefon go widział. POMOCY !!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych