Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak odzyskać uszkodzony plik przez Adobe Audition


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klaudia Cloudy Tyszkiewicz

Klaudia Cloudy Tyszkiewicz
  • 1 postów

Napisano 05 sierpnia 2015 - 19:14

Witam,

 

Problem, który mam z plikiem audio to dla mnie sprawa życia i śmierci. 

 

Ściągnęłam plik wav z dyktafonu i przerzuciłam do Adobe Audition, działał prawidłowo, zaczęłam go nawet ciąć i edytować. Po kilku minutach wyskoczył mi jakiś błąd, jak to bywa, nacisnęłam "ok" chcąc działać dalej.

 

Niestety, teraz cały trzy minutowy wywiad to jedno przeskakujące zdanie, które powtarza się przez cały czas trwania pliku audio.

 

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie lub naprawienie tego pliku?

 

 

Pozdrawiam.



#2 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2015 - 21:00

Plik zaimportowałaś i edytowałaś w Audition? Jeśli nie nadpisałaś pliku to na mój chłopski rozum powinnaś mieć plik źródłowy niewyedytowany w miejscu gdzie go zrzuciłaś


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#3 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 05 sierpnia 2015 - 23:06

Plik zaimportowałaś i edytowałaś w Audition? Jeśli nie nadpisałaś pliku to na mój chłopski rozum powinnaś mieć plik źródłowy niewyedytowany w miejscu gdzie go zrzuciłaś

 

Obstawiałbym również dyktafon. No chyba, że ktoś jest nadgorliwy i od razu kasuje to co ściągnie...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych