Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ipod touch 2g] Zalany z niedziałającym dotykiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 qaz

qaz
  • 8 postów

Napisano 19 lipca 2015 - 17:00

Słuchałem wczoraj muzyki na moim leciwym już ipodzie gdy dosięgła mnie ulewa. Po jakichś 3-5 minutach ipod się wyłączył, jako, że dopiero po kilku godzinach byłem w stanie zrobić coś więcej wsadziłem go do ryżu na noc, bo ponoć pomaga. Efekt jest taki, że para (?) znajduje się pod ekranem, włączyć się włącza, ale wyświetla się wszystko na biało, logo apple widać, w poprzek ekranu widoczne są paski na całym wyświetlaczu. Po uruchomieniu widać, że jest włączony, pokazuje się ekran blokady z godziną i tyle. Podłączyłem go do itunsa i wykrywa normalnie, piosenki są dalej. Dotyk działa na wysokości suwaka do wyłączenia, odblokować nie mogę. 

 

Jak z głośnikiem nie wiem, bo nie mam dostępu do muzyki i choćby przejść odblokowanie.

 

Nie mam pojęcia co dalej, szkoda mi wyrzucać, bo jeszcze by się przydał do słuchania muzyki. Szukać na allegro wyświetlacza? Nie wiem czy nie przewyższy wartości zakupu innego sprawnego. 

 

Edit. Mając podłączonego do komputera, ładuje się. Kolory wróciły co prawda nie do końca takie jakie powinny być, bo są jeszcze trochę przejaśnione, ale już coś :)

Dałoby się go jakoś odblokować i sprawdzić czy głośnik jest dobry?


Użytkownik qaz edytował ten post 19 lipca 2015 - 17:02


#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipca 2015 - 17:19

Biorąc pod uwagę, że zacząłeś go używać bez wysuszenia, to generalnie na śmieci, bo widać, ze jest zwarcie, plus zacznie za chwilę korodować w środku.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 19 lipca 2015 - 17:34

Po zalaniu zadnego urzadzenia sie nie podłącza do konputera/ładowania wyłacza sie je i tyle. O ile umiemy to otwieramy i odłączamy baterie usuwając wode która jest widoczna. Serwis wtedy moze wysuszyc i cos robic. Teraz po tylu kombinacjach mozesz zachowac jako pamiatke na półke.

iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych