Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak dźwięku we wbudowanych głośnikach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 plejak3

plejak3
  • 60 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 grudnia 2007 - 22:48

Witam. Mam problem na moim Macbooku Pro. Nie wiem dlaczego co i jak, ale nie mam w ogole dzwieku w moich glosnikach. Natiomiast kiedy podlacze glosniki wszysko gra. Dzwiek jest ...muza jest.. to samo tyczy sie Windowsa na Bootcampie. Dzwiek restartu komputera jest. Dodam, ze pali mi sie czerwona dioda na wyjsciu od sluchawek, co przyznam, ze pierwszy raz zauwazylem. W systemie nie mam nic. Nic nie gra... masakra. Dopiero wtedy kiedy podlacze glosniki to gra na glosnikach.... Nie mam pojecia o Co chodzi. Mam Leoparda. Wszystkie aktualizacje. HELP!!!!!!!!

#2 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 grudnia 2007 - 23:02

Moze cos sie dostalo do gniazda sluchawek i komp mysli, ze cos jest podlaczone?

#3 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 08 grudnia 2007 - 23:44

Może masz wyciszone :) pamiętaj, że MacBook zapamiętuje głośność z włożonym kablem do gniazdka jack i bez.

#4 plejak3

plejak3
  • 60 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudnia 2007 - 00:48

NIe no juz testowalem....wlaczam... zglasniam...sciszam...wylaczam... NIe wiem dlaczego, ale czerwona dioda sie z gniazda wydobywa czerwone swiatelko z diody.. nie wiem, mozy sygnlizuje blad?
Czy jest jakis inny sposob dotarcia do wewnetrzych ustawien?w ogole cos takiego jest?

---- Dodano 08-12-2007 o godzinie 23:50 ----
Yeeeeee.....dziala... nie wiem co i jak.. wlazylem luchwki..i wyjalem.. zadzialalo...
Dzieki tak czy siak za zainteresowanie.
Pozdrawiam :)
I Love Music!!!:) See you!!

#5 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudnia 2007 - 10:45

Czyli dobrze myslalem :)

#6 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 09 grudnia 2007 - 10:52

nie wiem jak w mbp ale w mb sie blokowal czasem czujnik cyfrowego wjscia i trzeba bylo go czyms przepchac zeby odskoczyl (wtedy w ogole nie dzialy glosniki)

#7 sfinks

sfinks
  • 288 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 października 2008 - 22:45

to ja właśnie mam ten problem na jednym z macbook'ów, i za nic w świecie nie chce się "przepchać"

#8 ArieLoOo

ArieLoOo
  • 304 postów
  • SkądTczew, Poland

Napisano 10 października 2008 - 19:15

no ja mam taki sam problem, od nie wiem jakiego czasu.... ale teraz kupiłem sobie kabelek optyczny i najśmieszniejsze, że nie mogę zwiększać ani zmniejszać siły głosu,.... ;/ tylko w programach np: itunsie, QT, PYM player... może ktoś wie czemu ;/

#9 matthias

matthias
  • 188 postów
  • SkądGdynia

Napisano 28 kwietnia 2009 - 10:50

"zawiesilo" mi sie gniazdo jack i nie chce sie odblokowac w bialym macbooku. ktos podsunie jakis pomysl? --------- problem juz rozwiazany Pozdr

#10 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 01 maja 2009 - 13:40

Mam podobny, problem, próbowałem resetów, mieszania w gnieździe, czerwone światełko jak było tak nadal jest. Nie mam już do tego siły ... Istnieje jakiś program który wyłączy mi wyjście optyczne co spowoduje przejście na głośniki wbudowane. Swoją drogą jak apple jeszcze tego nie naprawiło, przeczytałem setki stron i każdy model ma tą wadę.

#11 kamyk

kamyk
  • 68 postów
  • SkądBydgoszcz/Szczecin

Napisano 04 października 2009 - 11:21

Kurcze od 2 miesiecy sie mecze z tym problemem :( Najpierw gmeralem w gniezdzie i nic :( nastepnie postanowil spr. czy dziala to w innym systemie i odpalilem Ubuntu Live. Glosniki graly jak nic. Tak samo dzieje sie jak uruchamiam mac-a - dziala dzwiek. Postanowilem w takim razie przeinstalowac system :( i nic. To samo. Juz nie wiem co mozna zrobic. Podlaczam sluchawki/glosniki wszystki dziala jak nic :) Czy gdzies mozna wylaczyc to wyjscie? Dodam, ze mam MB.

Z gory dziekuje za pomoc.

Rulonik z papieru tez nie dal rady :( Nie mozna tego programowo wylaczyc?

---- Dodano 04-10-2009 o godzinie 12:49 ----
No dobra :) Przeczytalem watek na jednym z wielu forow amerykanskich. Uzylem kiedys wykalaczki i nie podzialalo, ale bylem tak zdesperowany, ze znowu to zrobilem :) i udalo sie. No to mam rozwiazanie.

Pozdrawiam,

#12 vincevelux

vincevelux
  • 49 postów

Napisano 18 listopada 2009 - 21:58

5 miesiecy nie dzialania tego wejscia, przeinstalowany system, czyszczenie patyczkiem do uszu. I w miedzy czasie 2 razy zadzialaly w okolicznosciach niezrozumialych i zgasly ponownie. Dzis po raz kolejny sledze watki i czytam Twojego posta o wykalaczkach, mysle co mam do stracenia. Wiec szoruje tymi wykalaczkami z nawinietym kawalkiem waty w wejsciu i ...... DZIAŁA :) dzieki

#13 artdesign

artdesign
  • 37 postów
  • SkądWawa Zone

Napisano 04 stycznia 2010 - 12:53

potwierdzam - metoda z wykalaczka najlepsza ;D

#14 bartekkorelus

bartekkorelus
  • 3 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 20:12

W pb g4 z leo nie mam dźwięku ani na słuchawkch ani w głośnikach, w opcjach urządzeń audio nie ma możliwości zmienienia w zakładce domyślne wyjście, domyślne wejście, wyjście systemowe itp itd na wbudowane głośniki czy mikrofon... Wcześniej odziwo miałem właśnie problem z zablokowaniem się gniazda (w PB!) i musiałem szperać tam rulonikiem :P. Wiec wiem jak wyglądał ten problem, i to nie jest ten tylko jakiś systemowy.. Może coś*ze sterownikami karty dźwiękowej? Nie znam się na tym. POMOCY!!!! proszę :)

#15 A_Space

A_Space
  • 1 postów

Napisano 01 września 2018 - 20:21

Genialne. Wykałaczka działa Macbook Pro 2012






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych